Home Stovyklos vaikams Informacija tėvams

Informacija tėvams

5637
0

Vyksta registracija į Gervinių vaikų stovyklas!!!

Gervinių stovyklos vaikams pagrįstos Birutės Jakučionytės daugiamete patirtimi dirbant su vaikais, organizuojant vaikiškus renginius, Amatų stovyklas, auginant keturis sūnus.
Pagrindiniai Gervinių stovyklos principai ir veiklos kryptys:
 1. Pabandyk kitaip, plėsk savo galimybių rėmus, elkis nekasdieniškai.
 2. Sąmoningumo kėlimas per menų terapijos užduotis, fizinę ištvermę, nugalint baimes.
 3. Gervinių stovyklos programoje: amatai, rankdarbiai, menų terapija, judrieji žaidimai, mankšta, šokiai, Dieninis ir Naktinis („Knygnešių žaidimas“) žygiai, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo, sąmoningumą keliančių filmų žiūrėjimas (pvz.: „Sėkmė avansu“)
Ką turėtumėt žinoti prieš registruodami savo vaikus į stovyklą?
 1. Stovykla skirta kelti vaikų sąmoningumą, puoselėti teigiamas charakterio sąvybes ir pozityvumą, gerinti santykius su kitais žmonėmis, ypač tėvais.
 2. Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams – judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
 3. Dalyviai nesinaudoja telefonais ir kitais prietaisais. Tėvai gali bet kada paskambinti stovyklos vadovams ir pasiteirauti, kaip sekasi jų vaikui, pakalbėti su juo, tačiau visi vaikų telefonai yra surenkami registracijos metu ir atiduodami išvykstant.
 4. Stovyklautojai maitinami vegetariškai arba veganiškai (jeigu yra poreikis). Maistą į stovyklą vežtis draudžiama.
 5. Vienas iš stovyklos tikslų – atskleisti kiekvieno vaiko talentus, gebėjimus, praplėsti jo galimybių ribas, nugalėti baimes ir psichologinius barjerus, todėl stovyklos metu vyksta daug menų terapijos žaidimų, užduočių, o vadovų kasdienių susirinkimų metų analizuojama kiekvieno vaiko individuli situacija, sprendžiama kaip jį geriausia palaikyti, paskatinti.
 6. Vaikai gyvens nameliuose, atskirai berniukai ir mergaitės. Kiekviename namelyje su vaikais gyvens vienas arba du vadovai.
 7. Stovyklavietėje yra max 50 vietų gyventi nameliuose, t.y. keturiasdešimčiai vaikų ir dešimčiai vadovų. Jeigu bus daugiau norinčių, jie gyvens palapinėse, tačiau 50 vaikų vienoje pamainoje yra maksimalus dalyvių skaičius.
 8. Į stovyklą priimami vaikai nuo 9 iki 16 metų.
 9. Pagrindinė Gervinių stovyklos vadovė – rašytoja, keturių vaikų mama Birutė Jakučionytė jakucionyte.lt Visi kiti vadovai yra turintys darbui su vaikais reikiamą patirtį, charakterį ir psichologinį pasirengimą, patikimi ir kruopščiai atrinkti.
 10. 2018 metų vasarą vyks 4 pamainos Gervinių stovyklos:
I pamaina  – birželio 17d. 17 val. – 23d. 12 val. Mergaičių stovykla.
II pamaina – liepos 1d. 17 val. – 7d. 12 val.
III pamaina – liepos 15d. 17 val. – 21d. 12 val.
IV pamaina – rugpjūčio 5 d. 17 val. – 12 d. 12 val. Amatų stovykla (Išparduota) 
Gervinių stovykla vyks Trakų rajone, kaimo turizmo sodyboje Gervių takas. Daugiau info ir nuotraukų: www.gerviutakas.lt
 1. Stovyklos kaina 200 eurų. Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.
 2. Stovyklos veiklų nuotraukas galite pasižiūrėti čia: Gervinių stovyklos programa
 3. Važiuodamas į stovyklą su savimi pasiimk: Higienos reikmenis: šampūnas, šukos, muilas, dantų šepetėlis, dantų pasta ir t.t. Maudymosi reikmenis, plaukmenis, meškerę (jeigu mėgsti žvejoti), rankšluostį. Lietpaltį ar kažką, ką būtų galima užsimesti stipraus lietaus atveju. Rūbus šaltam orui. Priemones nuo uodų ir erkių, saulės kremą, jeigu naudoji. Kepurę!!! Patogią, užsegamą ar užrišamą avalynę ilgam (apie 12 km) žygiui. Tam netinka nei pliažo tapkės, nei “croksai”. Vaistus ar vitaminus, jeigu geri. Savo mėgstamą knygą.
   Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

  REGISTRACIJOS Į GERVINIŲ STOVYKLĄ ANKETA

 

Facebook Comments
SHARE
Previous articleStovyklavietė
Next articleApie mane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.