VYKSTA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į 2021 GERVINIŲ STOVYKLOS PAMAINAS! REGISTRUOKIS!

I pamaina Mergaičių stovykla birželio  20 d. 17 val. – 26 d. 12 val.

Tai mergaitiško švelnumo, moteriškumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių, moterų ratelių ir pašnekesių apie pačius slapčiausius dalykus stovykla mergaitėms. Ši stovykla yra apie seserystę, viena kitos palaikymą, apie skirtingas moteriškumo tradicijas kitose šalyse. Kokios mergaitės, moterys yra ir ką jos veikia, kaip puošiasi Amerikos indėnų gentyse, Indijoje, Havajuose? Keliausime per šalis, gaminsime jų rankdarbius ir papuošalus, siūsime rūbus, puošimės, darysime grožio procedūras, mokysimės šokti tų šalių šokius. 

2021 m. Mergaičių pamainos tema „Prancūzija“, o ši šalis tai grožis ir estetika, mada, menas ir puiki virtuvė. Todėl valgysime kruasanus, darysime puikias foto sesijas, gyvuosius paveikslus „table vivant“ kursime kvepalus ir mokysimės kalbėti, dainuoti prancūziškai. Kelionės į šią nuostabią šalį kapitonė, pamainos vedančioji – aktorė ir režisierė, teatro terapeutė Gintarė Čepukonytė.   

FB renginys: M E R G A I Č I Ų stovykla ‘Gervių lizde’ 2021

Stovyklos kaina 300 eurų. Nuolatiniams stovyklų dalyviams, vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida. 

Daugiau informacijos apie Gervinių stovyklas rasite čia: https://www.jakucionyte.lt/stovyklos-vaikams/

2018 metų Mergaičių stovyklos refleksiją rasite čia: https://www.jakucionyte.lt/laimingiausia-esu-tada-kada-dalinuosi-mergaiciu-stovyklos-refleksija/

2019 metų Mergaičių stovyklos refleksija: https://www.jakucionyte.lt/mergaiciu-pamaina2019-refleksija/