Jakucionyte.lt

Home Žmonės Apie mane

Apie mane

0
Apie mane
Sveiki užsukę į mano virtualią karalystę!
Esu keturių nuostabių sūnų mama, labai daug rašanti (tinklaraštis, kasdieniai įrašai mano FB, dvi knygos), grojanti ir dainuojanti Šamaniškas gongų maudynes, turinti labai daug energijos, todėl nuolat ką nors organizuojanti: įvairiausi renginiai skirtingose šalyse, socialiniai projektai Lietuvoje, Draugų Gongų naktis Gerviniuose, Gervinių vaikų stovyklos ir t.t. Esu paveldėjusi iš moteriškos giminės linijos talentą ir priklausomybę kurti rankdarbius, todėl ne tik pardavinėju juos savo internetinėje svetainėje www.EcoEthno.co.uk, bet ir vedu rankdarbių dirbtuves.  
Jūs galite palikti savo komentarą arba parašyti man laišką. Kviečiu Jus dalintis savo nuomonėmis, požiūriu, tik iš karto noriu pasakyti visiems piktiems internautams, visiems teisuoliams – ši svetainė yra mano žaidimų aikštelė ir joje vis tiek galioja mano taisyklės  – piktų ir šlykščių komentarų neviešinsiu.
Gal būt jums dažnai norėsis paaiškinti man kaip geriau būtų gyventi, pamokyti, tačiau siūlau visus teisuoliškus pamokymus pasilikti sau. Žinokite, man patinka gyventi taip, kaip gyvenu. Man patinka bėgti, griūti, stotis ir vėl lėkti, atsimušti į sieną, kristi veidu į purvą, klysti. Man patinka džiaugtis savo gyvenimu, mylėti jį visa širdimi ir būti atsilapojus, išskėstomis rankomis, su plačia šypsena veide pilna burna kvėpuoti savo gyvenimą ir kasdien dėkoti Dievui už kiekvieną patirtą akimirką. 
Ačiū, kad užsukot.
Birutė
birute.jakucionyte@gmail.com
Facebook Comments Box

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.