Jakucionyte.lt

Home Stovyklos vaikams Stovyklos vaikams

Stovyklos vaikams

5
Stovyklos vaikams

Vyksta registracija į Gervinių vaikų stovyklos Ąžuolų pamainą!!!

Gervinių stovyklos vaikams – įsimintinas ir gyvenimą keičiantis nuotykis.
Šių stovyklų tikslas – kelti vaikų sąmoningumą, puoselėti teigiamas charakterio sąvybes ir pozityvumą, gerinti santykius su kitais žmonėmis, ypač tėvais, atskleisti kiekvieno vaiko talentus, gebėjimus, praplėsti jo galimybių ribas, nugalėti baimes ir psichologinius barjerus. Gervinių stovyklose visam gyvenimui tampa draugais!
Ką turėtumėt žinoti prieš registruodami savo vaikus į stovyklą?
  1. Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams – judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
  2. Stovyklos metu vyksta daug menų terapijos žaidimų, užduočių, o vadovų kasdienių susirinkimų metų analizuojama kiekvieno vaiko individuli situacija, sprendžiama kaip jį geriausia palaikyti, paskatinti.
  3. Gervinių stovyklos vaikams pagrįstos Birutės Jakučionytės pedagoginiu išsilavinimu ir daugiau nei dvidešimt metų kaupta patirtimi dirbant su vaikais, organizuojant vaikiškus renginius, Paršelių klubą („Ritos smuklė”), Ežiukų dryžiukų klubą (PLC „Panorama”), Amatų stovyklas, auginant keturis sūnus.
  4. Į stovyklą priimami vaikai nuo 9 iki 16 metų. Jeigu važiuoja keli tos pačios šeimos vaikai, kartais daromos išimtys ir 7 – 8 metų vaikams.

2019 metų vasarą „Gervių lizde” vyks penkios vaikų stovyklų pamainos: 

Birželio 23 – 29 d. Mergaičių pamaina.

Liepos 7 – 13 d.Teatro pamaina.
Liepos 21 – 27 d. Žiedų/Amatų pamaina. 
Rugpjūčio 4 – 10 d. Draugų pamaina.
 Pažengusiems, t.y. vaikams, kurie yra buvę nors vienoje Gervinių stovyklos pamainoje. Šioje pamainoje vaikams virš šešiolikos metų vyks speciali, tik savaitgalio programa, nes daug kam iš kasmet dalyvaujančių jau bus virš šešiolikos, atvažiuoti ir su draugais pasimatyti nori, o stovyklos yra iki šešiolikos metų vaikams. Todėl organizuojamas spec savaitgalis kam virš šešiolikos rugpjūčio 9 – 11 d. 
Rugpjūčio 18 – 24 d. Ąžuolų pamaina. Tai nauja pamaina, orentuota į UK lietuvių vaikus. Daug kas prašėsi į stovyklą rugpjūčio mėnesį, todėl kuriame dar vieną pamainą. JAU VYKSTA REGISTRACIJA Į ŠIĄ STOVYKLOS PAMAINĄ!!! 
Vadovų mokymai birželio 7 – 9 d. 
Draugų gongų naktis birželio 8 d.
 Tai dar vienas pokytis kitai vasarai. Šią naktį pradėjome daryti prieš šešis metus ir ji vyko birželio pradžioje. Po to dėl emigracijos ir Amatų stovyklos nukėliau ją į rugpjūtį, o kitais metais vėl gražinsime atgal – į pirminę vietą ir pirminį laiką, t.y. birželio pradžią – 8 dieną. Draugų gongų naktimi tarsi pašventinsim ar atidarysim naują vaikų vasaros stovyklavietę „Gervių lizdas” ir pradėsim visos vasaros renginių sezoną.

Jeigu norite gauti informaciją apie registracijos pradžią anksčiau, nei ji bus paskelbta internete, parašykite laišką birute.jakucionyte@gmail.com ir jūsų vaikas bus įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą. 

5. Gervinių stovykla vyks Trakų rajone, specialiai vaikų stovykloms sukurtoje erdvėje „Gervių lizdas”.  Kaip atvykti rasite čia: https://goo.gl/maps/Ki2EnJisYcA2
6. Stovyklos kaina 250 eurų. Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.
7. Gervinių stovyklos programą galite pažiūrėti čia: Gervinių stovyklos progarama
Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

REGISTRACIJOS Į GERVINIŲ STOVYKLĄ ANKETA

no images were found

 

Facebook Comments Box

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.