REGISTRUOKIS!

III pamaina, ŽIEDŲ/amatų – liepos 18 d. 17 val. – 24 d. 12 val.

Tai auksarankių ir amatus, rankdarbius mėgstančių stovykla. Joje lipdom, veriam, neriam, kalam, statom, drebiam iš molio. Taip jau nutiko, kad į šią pamainą sugužėjo visas būrys pozityvių, atvirų, darbščių, kantrių, labai motyvuotų vaikų. Todėl būten ši pamaina yra orentuota į pačių įvairiausių rankdarbių darymą ir kartais gan sudėtingų. Šioje pamainoje ne tik darom sudėtingus, daug laiko užimančius rankdarbius, pvz.: pabandyk nusinerti krepšį iš virvės, bet ir eksperimentuosime su pačiom įvairiausiom medžiagom: senais laikraščiais, kartonu, cementu, dideliais ir mažais karoliukais, senais baldais ir sudužusiais puodeliais ar lėkštėm… ir dar daug daug kuo. 

2021 metų Amatų pamainoje mokysimės lieti vazonus, paukštelius ir liniuotes iš plastiko kamštelių, siūsim angelus. Šios pamainos pagrindinė vadovė Gervių lizdo sumanytoja ir kūrėja, garso ir dailės terapeutė, rašytoja Birutė Jakučionytė.

Stovyklos kaina 300 eurų. Nuolatiniams Gervinių stovyklų dalyviams,Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.

FB renginys: ŽIEDŲ/AMATŲ stovykla ‘Gervių lizde’