Home Stovyklos vaikams

Stovyklos vaikams

VYKSTA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į PENKIAS 2020 GERVINIŲ STOVYKLŲ PAMAINAS!!!

Pagrindiniai Gervinių stovyklos principai ir veiklos kryptys:

 1. Pabandyk kitaip, plėsk savo galimybių rėmus, elkis nekasdieniškai.
 2. Sąmoningumo kėlimas per menų, garso, teatro terapijos užduotis, kūrybiškumą, fizinę ištvermę, nugalint baimes ir keičiant negatyvius įsitikinimus.
 3. Gervinių stovyklos programoje: amatai, rankdarbiai, menų terapija, judrieji žaidimai, mankšta, šokiai,  žygiai, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo, sąmoningumą keliančių filmų žiūrėjimas. 

2020 m vasaros vaikų stovyklų pamainos “Gervių lizde”: 

I pamaina  – birželio  21 d. 17 val. – 27 d. 12 val. Mergaičių stovykla. Tai mergaitiško švelnumo, moteriškumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių,moterų ratelių ir pašnekesių apie pačius slapčiausius dalykus stovykla mergaitėms. Ši stovykla yra apie seserystę, viena kitos palaikymą, apie skirtingas moteriškumo tradicijas kitose šalyse. Kokios mergaitės, moterys yra ir ką jos veikia, kaip puošiasi Amerikos indėnų gentyse, Indijoje, Havajuose? Keliausime per šalis, gaminsime jų rankdarbius ir papuošalus, siūsime rūbus, puošimės, darysime grožio procedūras, mokysimės šokti tų šalių šokius. 

II pamaina – liepos 5 d. 17 val. – 11 d. 18 val. Teatro pamaina  Į šią specializuotą TEATRO terapijos pamainą kviečiame visus kūrybiškus, talentingus, išskirtinius, keistuolius, nesuprastus, nepritampančius, uždarus vaikus – mes žinome daug  stebuklingų būdų kaip naudojant Teatro terapijos žaidimus atverti net ir pačius sudėtingiausius vaikus, kad jie pasijustų saugūs, reikalingi, svarbūs, drąsūs, mylimi ir  suprasti. Pagrindiniu smuiku šioje Gervinių stovyklos pamainoje griežia Gintarė Čepukonytė-Cechanavičienė – profesionali dramos aktorė, teatro pedagogikos magistrė, įvairių meninių renginių ir projektų režisierė, choreografė, renginių vedėja, teatro terapeutė. Šioje pamainoje statomas muzikinis performansas, kuris vyks liepos 11 d. 

III pamaina – liepos 19 d. 17 val. – 25 d. 12 val. Žiedų/Amatų pamaina. Tai auksarankėms ir amatus, rankdarbius mėgstantiems stovykla. Joje lipdom, veriam, neriam, kalam, statom, drebiam iš molio. Šioje pamainoje nersime virvinius krepšius – rankines, pinsime pintines iš laikraščių, gaminsime instrumentus – lietaus lazdas. 

IV pamaina – rugpjūčio 2 d. 17 val. – 8 d. 12 val. Draugų pamaina. Pažengusiems. Tai stovykla apie draugystę, komandos formavimą, pati keisčiausia, giliausia, įdomiausia mūsų stovyklos pamaina, kurioje programa vyksta pagal susirinkusių vaikų poreikius. 

V pamaina – rugpjūčio 16 – 22 d. Ąžuolų pamaina. Šioje pamainoje programa vyksta dviem linijom: lietuviškų šokių, dainų, tradicijų, amatų ir mokymosi statyti namus: medyje, drėbti iš molio ar kt. būdu, dirbti su medžiu. Šioje pamainoje pagrindiniu plaktuku mosuoja vadovas Taurintas Jakučionis. 

Gervinių stovykla vyks Trakų rajone, Vaikų ir jaunimo edukacijoms skirtoje erdvėje “Gervių lizdas”.  

Šiuo metu stovyklos kaina 250 eurų. Nuo sausio 1 dienos stovykla kainuos 270 eurų. Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.

Ką turėtumėt žinoti prieš registruodami savo vaikus į stovyklą?

 1. Stovykla skirta kelti vaikų sąmoningumą, puoselėti teigiamas charakterio sąvybes ir pozityvumą, gerinti santykius su kitais žmonėmis, ypač tėvais.
 2. Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams -judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
 3. Dalyviai nesinaudoja telefonais ir kitais prietaisais. Tėvai gali bet kada paskambinti stovyklos vadovams ir pasiteirauti, kaip sekasi jų vaikui, pakalbėti su juo, tačiau visi vaikų telefonai yra surenkami registracijos metu ir atiduodami išvykstant.
 4. Stovyklautojai maitinami vegetariškai arba veganiškai (jeigu yra poreikis). Maistą į stovyklą vežtis draudžiama.
 5. Vienas iš stovyklos tikslų – atskleisti kiekvieno vaiko talentus, gebėjimus, praplėsti jo galimybių ribas, nugalėti baimes ir psichologinius barjerus, todėl stovyklos metu vyksta daug menų terapijos žaidimų, užduočių, o vadovų kasdienių susirinkimų metų analizuojama kiekvieno vaiko individulai situacija, sprendžiama kaip jį geriausia palaikyti, paskatinti.
 6. Vaikai gyvens nameliuose, atskirai berniukai ir mergaitės. Kiekviename namelyje su vaikais gyvens vienas arba du vadovai.
 7. Stovyklavietėje yra max 50 vietų gyventi nameliuose, t.y. keturiasdešimčiai vaikų ir dešimčiai vadovų. Jeigu bus daugiau norinčių, jie gyvens palapinėse, tačiau 50 vaikų vienoje pamainoje yra maksimalus dalyvių skaičius.
 8. Į stovyklą priimami vaikai nuo 8 iki 16 metų.
 9. Pagrindinė Gervinių stovyklos vadovė – rašytoja, keturių vaikų mama Birutė Jakučionytė jakucionyte.lt Visi kiti vadovai yra turintys darbui su vaikais reikiamą patirtį, charakterį ir psichologinį pasirengimą, patikimi ir kruopščiai atrinkti.
 10. 2019 m. Gervinių stovyklos sutartį galite perskaityti čia: 2019_Gervinių_stovykla_sutartis 2020 metų sutartis bus analogiška 2019 m. sutarčiai. 

Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

Facebook Comments
Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.