Home Stovyklos vaikams

Stovyklos vaikams

JAU VYKSTA REGISTRACIJA Į VISAS GERVINIŲ STOVYKLŲ PAMAINAS!!!

Pagrindiniai Gervinių stovyklos principai ir veiklos kryptys:

 1. Pabandyk kitaip, plėsk savo galimybių rėmus, elkis nekasdieniškai.
 2. Sąmoningumo kėlimas per menų, garso, teatro terapijos užduotis, kūrybiškumą, fizinę ištvermę, nugalint baimes ir keičiant negatyvius įsitikinimus.
 3. Gervinių stovyklos programoje: amatai, rankdarbiai, menų terapija, judrieji žaidimai, mankšta, šokiai,  žygiai, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo, sąmoningumą keliančių filmų žiūrėjimas. 

2019 m vasarą „Gervių lizde” vyks penkios vaikų stovyklų pamainos: 

I pamaina  – birželio  23 d. 17 val. – 29 d. 12 val. Mergaičių stovykla. Tai mergaitiško švelnumo, moteriškumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių,moterų ratelių ir pašnekesių apie pačius slapčiausius dalykus stovykla mergaitėms. Ši stovykla yra apie seserystę, viena kitos palaikymą, apie skirtingas moteriškumo tradicijas kitose šalyse. Kokios mergaitės, moterys yra ir ką jos veikia, kaip puošiasi Amerikos indėnų gentyse, Indijoje, Havajuose? Keliausime per šalis, gaminsime jų rankdarbius ir papuošalus, siūsime rūbus, puošimės, darysime grožio procedūras, mokysimės šokti tų šalių šokius. 

II pamaina – liepos 7 d. 17 val. – 13 d. 12 val. Teatro pamaina  (užpildyta) Į šią specializuotą TEATRO terapijos pamainą kviečiame visus kūrybiškus, talentingus, išskirtinius, keistuolius, nesuprastus, nepritampančius, uždarus vaikus – mes žinome daug  stebuklingų būdų kaip naudojant Teatro terapijos žaidimus atverti net ir pačius sudėtingiausius vaikus, kad jie pasijustų saugūs, reikalingi, svarbūs, drąsūs, mylimi ir  suprasti. Pagrindiniu smuiku šioje Gervinių stovyklos pamainoje grieš Gintarė Čepukonytė-Cechanavičienė – profesionali dramos aktorė, teatro pedagogikos magistrė, įvairių meninių renginių ir projektų režisierė, choreografė, renginių vedėja, teatro terapeutė. 

III pamaina – liepos 21 d. 17 val. – 27 d. 12 val. Žiedų/Amatų pamaina. (užpildyta) Tai auksarankėms ir amatus, rankdarbius mėgstantiems stovykla. Joje lipdom, veriam, neriam, kalam, statom, drebiam iš molio. Šioje pamainoje nersime virvinius krepšius – rankines, pinsime pintines iš laikraščių, gaminsime instrumentus – lietaus lazdas. 

IV pamaina – rugpjūčio 4 d. 17 val. – 11 d. 12 val. Draugų pamaina. Pažengusiems (užpildyta) t.y. vaikams, kurie yra buvę nors vienoje Gervinių stovyklos pamainoje. Šioje pamainoje vaikams virš šešiolikos metų vyks speciali, tik savaitgalio programa, nes daug kam iš kasmet dalyvaujančių jau bus virš šešiolikos, atvažiuoti ir su draugais pasimatyti nori, o stovyklos yra iki šešiolikos metų vaikams. Todėl organizuojamas spec savaitgalis kam virš šešiolikos rugpjūčio 9 – 11 d. 

V pamaina – rugpjūčio 18 – 24 d. Ąžuolų pamaina. DAR YRA VIETŲ!!!! Tai nauja pamaina, orentuota į UK ir kitose užsienio šalyse gyvenančių lietuvių vaikus. Šioje pamainoje vyks edukacija: “Nuo gilės iki ąžuolo”, bus daug veiklų susijusių su lietuviškumo puoselėjimu, ryšio su Lietuva stiprinimu, vyks supažindinimas su lietuvių kultūra ir tradicijomis, papročiais. Jeigu bus poreikis, vyks ir žaidybinės lietuvių kalbos pamokos ir įvairios pratybos.

Gervinių stovykla vyks Trakų rajone, Vaikų ir jaunimo edukacijoms skirtoje erdvėje “Gervių lizdas”.  

Stovyklos kaina 250 eurų. Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.

Ką turėtumėt žinoti prieš registruodami savo vaikus į stovyklą?

 1. Stovykla skirta kelti vaikų sąmoningumą, puoselėti teigiamas charakterio sąvybes ir pozityvumą, gerinti santykius su kitais žmonėmis, ypač tėvais.
 2. Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams -judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
 3. Dalyviai nesinaudoja telefonais ir kitais prietaisais. Tėvai gali bet kada paskambinti stovyklos vadovams ir pasiteirauti, kaip sekasi jų vaikui, pakalbėti su juo, tačiau visi vaikų telefonai yra surenkami registracijos metu ir atiduodami išvykstant.
 4. Stovyklautojai maitinami vegetariškai arba veganiškai (jeigu yra poreikis). Maistą į stovyklą vežtis draudžiama.
 5. Vienas iš stovyklos tikslų – atskleisti kiekvieno vaiko talentus, gebėjimus, praplėsti jo galimybių ribas, nugalėti baimes ir psichologinius barjerus, todėl stovyklos metu vyksta daug menų terapijos žaidimų, užduočių, o vadovų kasdienių susirinkimų metų analizuojama kiekvieno vaiko individulai situacija, sprendžiama kaip jį geriausia palaikyti, paskatinti.
 6. Vaikai gyvens nameliuose, atskirai berniukai ir mergaitės. Kiekviename namelyje su vaikais gyvens vienas arba du vadovai.
 7. Stovyklavietėje yra max 50 vietų gyventi nameliuose, t.y. keturiasdešimčiai vaikų ir dešimčiai vadovų. Jeigu bus daugiau norinčių, jie gyvens palapinėse, tačiau 50 vaikų vienoje pamainoje yra maksimalus dalyvių skaičius.
 8. Į stovyklą priimami vaikai nuo 8 iki 16 metų.
 9. Pagrindinė Gervinių stovyklos vadovė – rašytoja, keturių vaikų mama Birutė Jakučionytė jakucionyte.lt Visi kiti vadovai yra turintys darbui su vaikais reikiamą patirtį, charakterį ir psichologinį pasirengimą, patikimi ir kruopščiai atrinkti.
 10. 2019 m. Gervinių stovyklos sutartį galite perskaityti čia: 2019_Gervinių_stovykla_sutartis 

Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

Facebook Comments
Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.