Jakucionyte.lt

Home Naujienos Trukt už vadžių – vėl iš pradžių. Internetinės pažintys arba, tiesiog, VYRAI

Trukt už vadžių – vėl iš pradžių. Internetinės pažintys arba, tiesiog, VYRAI

0
Trukt už vadžių – vėl iš pradžių. Internetinės pažintys arba, tiesiog, VYRAI

Panašu, kad pasakojimas bus ilgas, nes baisiai daug šia tema turiu ką papasakoti. Taigi, pradėsiu nuo Adomo ir Ievos laikų.

Internetinių pažinčių reikalai pas mane prasidėjo prieš dvidešimt metų, kaip tik vasarį ir švenčiu pažinties dvidešimtmetį su savo vaikų tėvu, buvusiu vyru, su kuriuo susipažinom draugas.lt . Taigi, mano patirtis internetinėse pažintyse prasidėjo prieš dvidešimt metų. Po to buvau užsukus ten po skyrybų, prieš dešimtmetį, ir štai, visai nekaltai ir netyčia įkritau vėl prieš mėnesį. Su tikslu daugiau kalbėtis angliškai, nes pajutau kažkokį neskanumą apie save – devyni metai gyvenu UK, o kalbėti angliškai be įtampos taip ir neišmokau. Taigi, ėmiau tikslą 2022 metams – anglų kalba, susiradau online kursus ir nusprendžiau, kad geriausia praktika daugiau kalbėtis bus naujos pažintys su vyrais internetu. Ir visai neplanavau, kad tokiu sprendimu šausiu iš karto du zuikius – gavau ne tik daug kalbėtis, rašyti angliškai, bet ir sutvarkyti vieną savo baisiai apleistą gyvenimo menę. Menę, kurioje baisus bardakas, šiukšlynas, net gi, sakyčiau, mėšlo krūvos. Menę, kurios duris užrakinau prieš devynis metus didele spyna, o raktą išmečiau į šulinį.

Per tiek metų reikalai mano menėje, pavadinimu „VYRAI“ apaugo voratinkliais, kai kurios dėželės netgi prismirdo. Dabar užėjus į ją, matau, kiek daug čia reikia visko sutvarkyti, išmesti, gražiai sudėti į lentynas, palikti tik tai, kas reikalinga. Taigi, stoviu, dairausi, pasiraitoju rankoves ir su džiaugsmu einu savo mėšlo mėšt. Ir, svarbiausia, kad aš jaučiuosi drąsi, stipri stovėdamo to kambario vidury ir labai laiminga, nes man labai patinka kokį nors bardaką tvarkyti. Džiaugiuosi suradus puikų darbo barą savajam gyvenime.

Taigis, visos šios dienos slenka su daugybe suvokimų, situacijų peržiūrėjimo ir jų matymo iš kito kampo mano gyvenimo patirčių su vyrais. Pradedu dar labiau vertinti tai, kiek daug man gyvenime lėmė mano susitikimas su Andrejum, vaikų tėvu, tuomet „Marceliukės klėtyje“, susitikimas iš kurio aš norėjau pabėgti. Ir šiandien noriu dalintis ne apie kažką iš savo praeities, o dalykais, kurie man padėjo, padeda internetinėse pažintyse, nes aplinkui apstu moterų ir vyrų, kurie daro tą patį – ieško savo partnerio internete.

Man pasisekė, kad turiu puikių draugų ir bičiulių savo gyvenime ir šiuo metu kaip tik vienas iš jų mane konsultuoja internetinių pažinčių klausimais. Sužinojau tikrai daug, suprantu kokias esmines klaidas darydavau ir tai, ką girdžiu iš savo draugių apie jų patirtį, suprantu, kad reikia dalintis. Sako, kad dėl pandemijos, kai „gyvų“ susitikimų vyko mažai ir viskas dar labiau persikėlė į internetinę erdvę, internetinės pažintys savo skaičiumi susilygino su pažintimis gyvai. Todėl dabar jau apie pusę porų susipažįsta internetu, reiškia, kas antra.

Absoliučiai viskas pasikeitė per dvidešimt metų internetinėse pažintyse! Tuomet nebuvo nei tiek sukčių, nei tiek fantazijos kurti neįtikėtinas istorijas. Tuomet susirašinėjau su vaikinais ir beveik 90% buvo aišku, kad susirašinėju su žmogum, kurio nuotrauką mačiau. Prieš dešimtmetį jau karaliavo gražuoliai iš Afrikos, prisivogę gražių vyrų nuotraukų iš interneto ir rezgė pinigų išviliojimo pinkles, reikėjo būti atsargia, kad nepasimauti ant eilinės melo istorijos. Dabar su netikrais profiliais vyrų yra dar daugiau ir blogiau. Daug blogiau. Taip blogai, kad kartais stoviu savo menėje tarp mėšlo krūvų ir norisi paklausti: „Ei, ar čia yra nors vienas normalus žmogus su tom pačiom nuotraukom kurios ir pažinčių svetainėje?“ Jeigu tik susirašinėji su normalios išvaizdos vyru su gerom nuotraukom, turbūt  90% bus melas. Sako, kad apgaudinėja ir moterys, vyrai taip pat yra kvailinami, todėl dviems normaliems surasti vienas kitą yra sudėtinga ir labai labai įtartina iki paskutinės minutės, kol nepamatysi žmogaus gyvai per video skambutį.

Taigi, aš kaip ožkytė įšokau į rūtų darželį ir vėl pradėjau trepsėti, skelbdama tik tiesą ir tik tiesą: štai aš, graži, talentinga, veikli, keturių vaikų motina. Štai mano nuotraukos iš priekio, visu ūgiu, iš toli ir iš arti. Gerai, kad tik pradėjus mosuoti savo vėliava, pasirodė mano konsultantas Tomas Girdzijauskas ir sudėliojo man dalykus: ką nešt priekyje, ką paslėpt, rekomendavo kurias nuotraukas dėt ir kaip elgtis. Tai po tos konsultacijos mano reikalai labai labai pagerėjo ir dabar jau pora savaičių tiesiog mėgaujuosi dideliu vyrų dėmesiu nors ir žinau, kad ieškau adatos šieno kupetoje. O tam prireiks daug kantrybės, bet aš jos turiu, man niekas nedega, galiu mėžti tuos mėšlus kad ir metus, rinksiu po šiaudą, kol rasiu.

Tai šiuo metu mano menėje „VYRAI“ jau rikiuojasi kelios lentynos, t.y. skirtingos pažinčių svetainės: mach.com, FB date, ockupido.com, eharmony.com ir dar laukiu eilėje patvirtinimo theleague.com. Penkios – minimalus skaičius, kiek rekomendavo Tomas. Kiekvienoje lentynoje sąlygos ir veiksmas skiriasi. Nemokama tik FB date, bet kol kas visi, su kuriais kalbėjau ten, dėjosi ne tuo, kuo esa. Svarbu išmanyti kaip veikia svetainės ir kaip be reikalo nešvaistyti laiko, nes mano draugių rate yra ne viena moteris, kuri ieško, vaikšto į pasimatymus ir po kiekvieno pasimatymo tas noras tęsti paieškas vis labiau atbunka ir atbunka, darosi vimlu nuo tų visų veidų ir sutiktų žmonių. Begalę dalykų galima perskaityti iš žmogaus profilio ir nuotraukos, tik reikia būti sąžiningu ir „skaityti“ be rožinių akinių, tuomet ir nusivylimo bus mažiau.

Aišku, nors aš ir su patirtim, ir moku rasti informaciją apie žmones, ją tikrinti, ir beveik niekuo netikiu, ir dar Tomo pakonsultuota, vis tiek aš irgi nuolat gaunu ne tik komplimentų ir malonų bendravimą, bet ir atskrendančių šūdų. Labai retai duodu savo telefono numerį, na, kai jau daug maž išsiaiškinu, kad norėčiau tą žmogų pamatyti gyvai. Ir patirtys tokios: pirmas pasirodė kareivis Sirijoje, o ne kokis tai mano kaimynystėje gyvenantis, antras – visai kitas žmogus su tel numeriu iš Njudžersio, trečias, paprašius video skambučio, pasiūlė valgyti man šūdą. Nu tai čia tik trys iš jau prafiltruotų kelių šimtų vyrų. Tokia ta internetinių pažinčių realybė. Kol kas per dvi savaites iš daugybės kontaktų realiai aš bendrauju telefonu tik su pora vyrų. Nu iš kokio tūkstančio peržiūrėtų profilių. Tikrai ieškau adatos šieno kupetoje.

Dar pastebėjau savo pačios skirtingą poziciją, nei buvo prie dvidešimt ir dešimt metų. Tuomet man labai reikėjo. Pirmą kartą kai dalyvavau internetinėse pažintyse, man labai reikėjo vyro, šeimos ir vaikų. Antrą kartą, prieš dešimtmetį, tiesiog labai norėjosi po šeimos vėl šokt į santykius, nes buvo žiauriai nejauku be partnerio. O va dabar, man viskas jauku, niekas nedega ir niekas manęs neveja. Aš turiu laiko rinktis, ieškoti, pažindintis.

Šitą temą tikrai tęsiu ir toliau. O jeigu jums tai aktualu ne tik kaip mano išgyventa istorija, bet ir patys esate paieškose, dalyvaujate internetinėse pažintyse – nuoširdžiai rekomenduoju Tomo Girdzijausko konsultaciją. Tartis su juo tiesiai, jį galima surasti FB Tomas Jonas Girdzijauskas.

Facebook Comments Box

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.