Jakucionyte.lt

Home Uncategorized Internetinės pažintys. 2

Internetinės pažintys. 2

0
Internetinės pažintys. 2

Na ką gi, žadėjau dalintis, tai tautos be skanių istorijų nepaliksiu.

Praeitos savaitės „laimikis” du susitikimai: vienas video internetu, kitas – gyvai, kavos išgert.

Kaip jau ir rašiau prieš tai, telefono numerį dalinu retai, nes iki jo yra dar begalės dalykų, kuriuos noriu išsiaiškinti:

1. Nerūko.

2. Aukštesnis nei 179 cm

3. Padorios nuotraukos.

4. Ką galvoja apie Covid ir vakcinaciją. Šitas punktas man svarbus todėl, kad ateityje dėl skirtingų pasirinkimų neknistų man smegenų, na nepradėtų aiškinti koks aš liaudies priešas, nes nevakcinuota. Čia man pakanka žinoti, kad „anam gale laido” žmogaus nuomonė tokia: tai yra kiekvieno asmeninis reikalas ir niekas nieko niekam neturi aiškinti.

5. Rasistinis noras – baltaodis.

6. Kažkuo įdomus, nuveikęs kažką svarbaus gyvenime.

7. Na, ir, žinoma, išsiaiškinti ar tikrai bendrauju su žmogum, kuris nuotraukoje. Šitą išsiaiškint užtrunka ilgiausiai, jeigu melagis gerai pasiruošęs. Gan greit juos atpažįstu, nes būna įtartinai geros nuotraukos, įtartinai viskas gerai, tai atpažinus dar pavedžioju už nosies, rizikuodama būti kokiu šūdu apmėtyta, bet kodėl nepažvengt iš pačio proceso?

8. Ne Skorpionas, soriukas visų šio ženklų vyrų,  bet neišneša mano treniruota kantrybė iki jūsų įpatumų, tiesiog negebu būt tiek švelni ir nuolanki, kiek jums reikia. O šiaip kaip žmonės, tai man jūs labai faini.

Na, tai kaip ir nedaug, bet ir daug. Po viso šito duodu Whatsaap numerį.

Visi, aukščiau išvardinti, punktai nebūtinai atskleidžia vyro tautybę, todėl per pirmą video pokalbį buvau nustebus su dideliu akcentu kalbančio perso. Tas akcentas nebūtų taip svarbu jeigu ne mano siekis tobulinti anglų kalbą. Vyras pasitaikė absoliučiai normalus, savim patenkintas Jautis (vajezau, kaip pažįstama), ilgai ir smagiai kalbėjom, bet jis gyvena toli, žino, ko nori, o tai yra susitikti ir užsiimti seksu, todėl dėl mano troškimo – pirma santykiai, o tik paskui seksas, nieko nebus. Santykius kurti būtų sudėtinga, bet mes vis susirašom žinutėm. Maža ką.

Antras vyras gyvena netoli, tai susitarėm vakar pasimatyt gyvai prie kavos puodelio. Susitikimo vietą skyriau aš – mano mėgstamą kaimo kavinukę, nu tai iš karto mažiau jaudulio, nes pažįstama vieta. Tik va, jeigu ateityje bus daugiau pasimatymų, tai bišk bus juokinga, nes visi darbuotojai ten mane pažįsta.

Eidama į pasimatymą net nufilmavau video. Na, kaip jaučiuosi prieš, su mintimi nufilmuoti įspūdžius ir po pasimatymo, nes norėjau įdėti į storius. Lyg ir iš anksto buvau nusiteikus, kad einu į eilinį lievą pasimatymą, po kurio išėjus norėsiu pavemt.

Ups, bet taip neatsitiko. Vyras buvo normalių normaliausias, tvarkingas, padorus, dėmesingas, patrauklus, mandagus, išsilavinęs, kaip paaiškėjo, rumunas. Iš susirašinėjimo to niekaip nesupratau, nes anglų kalba taisyklingai gera. Paiškėjusi tautybė buvo labiau pliusas, nei minusas, na, nes mes abu easteuropean, o apie rumunus kaip vyrus aš visai nieko nežinau.

Tikrai fainai prakalbėjom pora valandų, laikė už rankos, per laukus palydėjo iki mano kaimo krašto ir aš neturėjau ką pasakoti video po to, nes viskas buvo gerai. O kas gerai, tai noriu sau pasilikti.

Bet, kai emocija nuslūgo, kad buvo fainai ir kažkas manęs labai nori, įsijungiau savo blaivų protą. Netyčia užuodžiau ant savo rankos tabaką. Ups, šitą praleidau, anketoje nepažymėjęs apie rūkymą  tai greičiausiai rūko, nors iš jo niekaip neužuodžiau. Mano įtarimas pasitvirtino šiandien jo perklausus. Žmogus gatavas mesti, prašo duoti jam laiko, o aš suprantu, kad pradėti santykius nuo to, kad kitas turi kažką pakeisti savo gyvenime, kad jie galėtų tęstis, yra labai labai blogai. Na, iš serijos: „Mesk rūkyt, tada draugausiu”, o jis man „Numesk 10 kilų ir bus man pats tas”. Šitas gyvenime niekaip neveikia. Dar niekas neprasidėjo, o jau yra keliamos kažkokios sąlygos.

Tačiau ne čia didžiausia bėda. Visas šitas pasimatymas man buvo apsoliutus pasikartojimas prieš dvidešimt metų buvusiai istorijai. Tuomet aš buvau nusprendus, kad man reikia tiesiog gero, paprasto ir neambicingo žmogaus šalia, nes mano vienos ambicijų ir energijos užteks abiems. Po dešimt metų, analizuodama skyrybų priežastį, supratau, kad tai buvo didžiausia mano klaida. O paskutinėm savaitėm daug galvoju apie tai, kad gal vis tik tai nebuvo klaida, nes jeigu klaida, tai ką, ir vaikai klaida? Ne, nesąmonė. Tai ar imčiau vėl tą patį tarsi klausė Visata, pasodindama šalia žmogų labai labai panašų į mano ex? Tiek daug sutapimų, kad rimtai nurovė stogą. Ir tada, ir dabar manęs prašė leisti pabučiuoti, o man tai atrodė taip per greitai, kad tikrai ne. Ir tada, ir dabar susitikimas buvo toks, kai sutikus duodi 5 balus iš dešimt, o išsiskiriant duodi 9.

Ir dar vienas dalykas. Mano ex turi nedidelį žvairumą. Dėl to daug metų nešiojo akinius ir aš per dešimt metų bendro gyvenimo to žvairumo nepastebėjau! Košmaras, žinant, kad turiu erelio akį. Tik pernai ar užpernai vasarą aš kažkaip įdėmiai pažiūrėjau į savo ex ir pamačiau. O jis sako, nu taip, aš visą gyvenimą truputį žvairuoju, todėl ir akinius nešiojau. Kaip jums? Aš buvau apakus pati nuo savo ne pastabumo.

Taigi, vakarykštis mano pasimatymo draugas irgi turi nedidelį žvairumą, kas yra visiškas kosmosas. Sutapimas? Greičiau patikrinimas ar išmokau pamoką.

Tai va, teko man vakar gerai vakare pametituot, kur tarsi pačioje ardvėje kabėjo klausimas: „Birute, tai ar imsi šitą gerą, padorų, išsilavinusį žmogų, kurį gali pervažiuot kaip tankas, taip, kaip pervažiavai savo vaikų tėvą?”

Ir svarbiausia, kad aš tai žinau, kas laukia, o jie patys prašosi būti pervažiuoti.

Bet vakar man vis tik pavyko sau atsakyti ir aš nusprendžiau, kad ne, neimsiu, noriu išbandyti kažką kitą, kitokią partnerystę.

Todėl vakarykšiam vyrukui teko pasakyt, kad aš esu alergiška cigaretėms ir mes galim būti tik draugai, jeigu jis nori.

Klausiu draugės, tai ką man daryt, kad jie manęs taip nori, o aš jų ne taip stipriai? O ji man sako, kad reikia nueiti į penkiasdešimt pasimatymų norint kažką išsirinkti. Mano konsultantas (gali būti ir jūsų) internetinių pažinčių klausimu Tomas Girdzijauskas sako, kad gali reikėti ir su šimtu vyrų susitikti, kol surasi savo.

Tai aš pasiraitoju rankoves ir varau tolyn. Džiaugiuosi tik vienu, kad pasimatymų ir sutiktų vyrų kokybė ženkliai pagerėjo nuo paskutinių kartų prieš dešimtmetį kai tai dariau. Matyt, gerai atlieku tą darbą, kurį reikia padaryt iki susitikimo.

#jakucionyte #internetinespazintys #gyvenimasUK

Facebook Comments Box

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.