Jakucionyte.lt

Home B. Jakučionytės knygos 33. Visa info apie du pirmuosius knygos pristatymus

33. Visa info apie du pirmuosius knygos pristatymus

7
33. Visa info apie du pirmuosius knygos pristatymus

Dar ir dar kartą apie knygos pristatymus. Šiandien išplatinau oficialią informaciją apie knygą:

„Šią savaitę prasideda aktyvios ir energingos socialinių projektų „Ekodaiktai.lt”, „Kamštelių vajus”, „Aš ir tu – draugiški šeimai”, „Ekodaiktų festivalis“, „Ežiukų Dryžiukų klubas” sumanytojos ir organizatorės, dienoraščio „Jakučionyte.lt” ir knygos „Moteris iš raudonos Audi” rašytojos, keturių vaikų mamos Birutės Jakučionytės pirmieji knygos pristatymai Lietuvoje. Knygą išleido Psihologijos studija „Menas Būti“.
Studijos įkūrėja, psichologė-psichoterapeutė Alicija Eiliakas pasakoja: „Psichologijos studija „Menas Būti“ – tai erdvė augti, skirta visiems: ieškantiems savojo kelio „Tikrojo Aš“ link, drįstantiems realizuoti savo troškimus ir svajones. Studija palaiko įvairias kūrybines iniciatyvas, ypatingai tas, kurios padeda žmonėms keistis, augti, tobulėti ir įveikti savo baimes bei skatina atrasti savo vidines galias. Būtent tokia ir yra Birutės Jakučionytės knyga „Moteris iš raudonos Audi“. Tai pirmoji knyga, kurią išleido „Menas Būti“. Tai labai drąsi, įkvepianti, persmelkianti iki sielos gelmių, stebinati ir skatinanti sąžiningai pažvelgti į savo baimes ir įsitikinimus, knyga.“
„Joje papasakota tokia skausminga gyvenimo istorija, bet taip aistringai, jog imi galvoti, kad būtų verta ją patirti, kad įstengtum parašyti tokią knygą. Norėčiau būti šio realistinio kūrinio autorė“ – sako rašytoja, žurnalistė Audronė Urbonaitė.
„Knyga sukrėtė. Sunku apibūdinti jausmus, kuriuos jaučiau ją perskaičius, tarsi net nėra ką sakyti… tarsi žado netekus. Drąsi moteris yra Birutė! Labai laukiu tęsinio ir ypatingai laukiu tikrai laimingos pabaigos šios moters istorijoje“ – teigia žurnalistė Donata Baniūnienė.
„Ši istorija ‒ ne tik įkvepianti, intriguojanti, stebinanti, bet ir begėdiškai atvira ir nuoga. Aštri. Pikantiška. Su labai daug prieskonių. Gluminanti. Nepatogi ir keista. Tartum išskrosta ir išpreparuota siela. Gyva sielos ir kūno išklotinė. Santuokos anatomija“ – knygos redaktorė Lina Tamuk.

I–asis knygos pristatymas gegužės 31 d. 12.00 Gervinių kaime, Trakų rajone (nuorodas, kaip atvykti į renginį rasite čia)

(Pristatymo metu vaišinsim Raselės šaltibarščiais, Marijonas gros su Gongais, Bernardas su Kristupu prekiaus, aš autografus dalinsiu, o Teodoras visiems šypsosis. Vaišės suneštinės. Renginys truks iki vėlaus vakaro, mielai kviečiu kepti, „čilinti”, mėgautis gamta.  Mes į Lietuvą grįžom tik savaitei, todėl tai ta diena, kai visi galim daug kartų apsikabinti. Net jeigu mane pažįstate tik iš dienoraščių, tačiau labai norite atvažiuoti, žinokite, kad kviečiu visus, kurie tik nori su mumis praleisti puikią dieną.)  – oficialiam pranešime spaudai šito nebuvo.

II–asis knygos pristatymas birželio 3 d. 19.00 PLC „Panorama“ centrinėje aikštėje, Saltoniškių g. 9, Vilnius.
II–ojo pristatymo metu koncertuos dainininkė ir kompozitorė Raminta Naujanytė, labiau žinoma kaip Bjelle. Gongais ir įvairiais perkusiniais, senoviniais instrumentais gros Vyrenijus Andrijauskas.
Pristatymą moderuos „Delfi“ žurnalistė ir portalo Tavovaikas.lt redaktorė Donata Baniūnienė

Šiuo metu knygą galima įsigyti internetu www.jakucionyte.lt. Nuo birželio 3 d. ieškokite B.Jakučionytės „Moteris iš raudonos Audi“ visuose „Pegaso“ knygynuose.

baneris

Facebook Comments Box

7 COMMENTS

  1. Jūsų knygą skaitau jau antra savaitė. Ir ne todėl taip ilgai, kad ji neįdomi, o dėl to, kad ja mėgaujuosi ir taupau. Ją skaitydama išgyvenu milijoną nuotaikų, dažnai sugretinu save su pagrindine heroje (nors man 27 metai, aš neturiu vaikų ir nesu nuveikusi tiek, kiek ji), bet vis pamąstau, ką aš būčiau dariusi ar daryčiau vienoj ar kitoj situacijoj. Viena žinau – jau po pirmojo vaiko gimimo būčiau išsiskyrusi su tokiu vyru. Skaitant knygą jo atžvilgiu išgyvenu tik neigiamus jausmus, ir, manau Jus, Birute, reiktų apdovanoti už tai, kad buvote pakanti, kad viena kovojote su vėjo malūnais, kartais net žinodama, kad iš to naudos nebus jokios. Be viso to, noriu jau dabar pasakyti, kad „Moteris iš raudonos Audi” daug įtakos man turėsianti knyga. Manau, ateityje norsiu su Jumis susipažinti.
    P.S. ne be reikalo Jūs iš RAUDONOS Audi. Veržli, ugninga, kartais „sustreikuojanti” kaip ta pati Audi, bet visada aktyvi, optimistė, GYVA. SEKMĖS 🙂

  2. Jūsų knygą skaitau jau antra savaitė. Ir ne todėl taip ilgai, kad ji neįdomi, o dėl to, kad ja mėgaujuosi ir taupau. Ją skaitydama išgyvenu milijoną nuotaikų, dažnai sugretinu save su pagrindine heroje (nors man 27 metai, aš neturiu vaikų ir nesu nuveikusi tiek, kiek ji), bet vis pamąstau, ką aš būčiau dariusi ar daryčiau vienoj ar kitoj situacijoj. Viena žinau – jau po pirmojo vaiko gimimo būčiau išsiskyrusi su tokiu vyru. Skaitant knygą jo atžvilgiu išgyvenu tik neigiamus jausmus, ir, manau Jus, Birute, reiktų apdovanoti už tai, kad buvote pakanti, kad viena kovojote su vėjo malūnais, kartais net žinodama, kad iš to naudos nebus jokios. Be viso to, noriu jau dabar pasakyti, kad „Moteris iš raudonos Audi” daug įtakos man turėsianti knyga. Manau, ateityje norėsiu su Jumis susipažinti.
    P.S. ne be reikalo Jūs iš RAUDONOS Audi. Veržli, ugninga, kartais „sustreikuojanti” kaip ta pati Audi, bet visada aktyvi, optimistė, GYVA. SEKMĖS 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.