Jakucionyte.lt

Home B. Jakučionytės knygos Intencija, su kuria renkuosi gyventi – veskite mane tiesiu keliu

Intencija, su kuria renkuosi gyventi – veskite mane tiesiu keliu

0
Intencija, su kuria renkuosi gyventi – veskite mane tiesiu keliu

Jau kelios dienos noriu apie ta papasakoti per Live video transliaciją, kurių darau labai daug savo asmeniniam FB, bet tai labai man svarbi tema, norisi ją išdėstyti gerai apmąstant, o ne beriant žodžius, o be to dar ir rašymo labai pasiilgau.

Greičiausiai papasakota istorija skambės labai ezoteriškai, bet toks yra mano gyvenimas: su daug mistikos, tikėjimo nematomais dalykais, ženklų skaitymu.

Pradėsiu nuo to, kad daug metų tikiu, kad turiu labai stiprų palaikymą ten, viršuje, mane lydinčius angelus sargus ir pirmyn vedančius vedlius. Gyvenimiškos situacijos, iš kurių man jau teko ne kartą vyniotis, būtų niekaip neišsprendžiamos be palaikymo iš aukščiau. Todėl aš stipriai tikiu, jaučiu palaikymą ir už jį dėkoju.

Daug metų mano pagrindinė malda ir intencija, kurią renkuosi medituodama, yra tiesiog paprastas prašymas „Veskite mane tiesiu keliu“. Labai ilgai reiktų aiškinti, ką man tai reiškia, bet jeigu taip trumpai, tai – veskite mane tiesiai į išmintį, per patirtis, kurias man reikia patirti, tiesiai, be jokių nuklydimų į šonus. Per daug metų praktikuodama tokią savo gyvenimo intenciją, patyriau, kad ne tik situacijos, kurias išgyvenu, žmones, kuriuos sutinku kaip iššūkius, pamokas, man yra kaip tik tai ko reikia, kad augčiau, bet prie viso to, turiu dar ir labai stiprias apsaugas nuo visokių nereikalingų man dalykų, energetinių šūdų, vampyruojančių žmonių ir prie manęs nėra labai paprasta prisikasti su . Todėl keliauju per gyvenimą drąsiai, su atvira širdimi ir veidą atsukus į priekį su stipriu tikėjimu, kad esu vedama ir saugoma, ir kalbu savo maldelę: „Veskite mane tiesiu keliu“.

Bebūnant praeitą savaitę mistiniame miestelyje Glastonbury, kuris pasižymi labai stipria energetika, labai keistų dalykų ten nutinka, ženklų gauni, vieną rytą pabudus išgirdau draugės, su kuria buvom drauge, pasakojimą: „Sapnavau sapną, kuriame tau liepė perduoti žinutę, kad nesimelstum ir neprašytum vesti tiesiu keliu, nes šitas kelias yra pats sunkiausias, pakeisk savo intenciją.“ Aišku, aš pradėjau aiškinti, ką man reiškia tokia intencija, kad tai nėra liniuotės tiesumu, kiaurai sienas ir t.t., bet susimąsčiau ir savo intenciją pakeičiau į „Vesk mane lengvu keliu“. Pora dieną meditavau ir buvau su savo nauju ketinimu. Aišku, taip greitai jokio pokyčio nepamatysi, bet man buvo keistas jausmas, lyg aš prašyčiau palengvinti mano gyvenimą. Nu ką čia man lengvinti, jeigu viskas, ką patiriu, mane absoliučiai veža. Nu pinigų daugiau būtų, tai gal būtų lengviau… Tada reikia melsti pinigų, o ne lengvesnio kelio…

Papasakojau šią istoriją kitai draugei, tarkim Angelei. Ji išklausė, nieko nesakė ir nepatarė, nors šiaip yra tikrai labai sąmoninga. Praėjo pora dienų ir susitarėm, kad ketvirtadienio vakare medituosim su Angele drauge online. Ateina vakaras, sutartu laiku pasijungiam, o ji sėdi su knyga ir skaito man kažkokio guru iš Indijos pasisakymą apie vedimą tiesiu keliu. Kad tik toks kelias veda į Išmintį, prie pagrindinio žinių šaltinio. Ir dar pakomentuoja, kad ta žinutė, atėjusi per draugės sapną, yra tiesiog noras mane suklaidinti, nes jeigu norėtų man ją perduoti, tai tiesiai ir perduotų. Sėdžiu, klausau ir man labai labai rezonuoja, kad dabar tai tikrai girdžiu tiesą. Angelė dar prideda: „Tai žinok, čia viskas apie tai, kad tiesiai prie tavęs prisiknist negali, nes turi labai stiprią apsaugą, tai klaidina per draugę ir dar labai ypatingoje vietoje, kad patikėtum, jog tai tiesa.“

Tai ką, atsiimu savo intenciją/ketinimą/maldelę atgal ir vėl kartoju: „Dieve, vesk mane tiesiu keliu.“

Facebook Comments Box

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.