Jakucionyte.lt

Home Turners Hill. Ketvirti metai emigracijoje 103. Bursiu burtus, dainuosiu Advento dainas ir užsakysiu iš Visatos viską, ko tik panorėsiu. Nori ir tu?

103. Bursiu burtus, dainuosiu Advento dainas ir užsakysiu iš Visatos viską, ko tik panorėsiu. Nori ir tu?

0
103. Bursiu burtus, dainuosiu Advento dainas ir užsakysiu iš Visatos viską, ko tik panorėsiu. Nori ir tu?

Adventas man visada ypatingas, ir jau keleri metai tradiciškai pasninkauju, t.y. gruodžio mėnesį nevalgau mėsos, nevartoju svaigalų (na, šitų nuo pernai Advento atsisakiau visai), daugiau meldžiuosi, medituoju, nes vakarai ilgi, tamsūs – jokio noro nėra kur nors brautis. Sėdžiu jaukiai namuose, siuvu ir medituoju žvakelę užsidegus. Prisiburiu visko metams į priekį, duodu Visatai užsakymus. Gal skamba ir ne visai rimtai, bet aš tikrai taip darau.

Šiemet noriu ypatingos šventės, jaukaus vakaro, ramybės, susitelkimo, apsikabinimo, lingavimo ir kvėpavimo vienu ritmu su kitais. Man gera, kad tam suorganizuoti turiu visas priemones, gebėjimus ir galimybes: nuostabi meditacijų salė Koorana centre, Ardingly kaimelyje, Gongai, žolelių arbata, medus, naminė duona ir rankdarbiai – viskas, ko reikia įsimintinam vakarui. Taip pat aplink mane, čia Anglijoje, Vakarų Sasekse, renkasi vis didesnė nuostabi tautiečių bendruomenė.

Taigi, gruodžio 10 dieną vyksiančios Advento Gongų maudynės bus ne tokios, kaip visada, jos tikrai bus ypatingos – darysime ketinimų kitiems metams ritualą, maudynių metu dainuosime Advento dainas. Labai kviečiu visus sąmoningumo keliu einančius, burtais (ne)tikinčius, mane asmeniškai palaikančius lietuvaičius atvykti į paskutines šiais metais Gongų maudynes. Renginio metu vaišinsiu lietuviška žolelių arbata, surinkta Trakų rajono pievose, lietuvišku medumi ir namuose kepta duona, veiks rankdarbių turgelis – galėsite dovanų kalėdoms įsigyti.

Tai bus paskutinės Gongų maudynės šiais metais, tačiau aš jau dabar žinau ir viską esu suplanavusi dėl pirmųjų kitų metų maudynių. Jos vyks sausio 14 dieną ir tai bus visos dienos, trijų dalių renginys: Rytinė rebefingo sesija, Psichologės Aurimos Dilienės paskaita: „Penkios meilės kalbos“ ir Vakarinės Gongų Maudynės. Štai į tą didelį renginį be išakstinės registracijos tai jau niekaip neprasmuksite, nes vietų skaičius labai ribotas. Visą informaciją paskelbsiu jau labai labai greitai.

Advento Gongų maudynės vyks Gruodžio 10 d. Koorana Centre, Street Lane, Ardingly, West Sussex RH17 6UB

Renginio programa:

17.00 – 18.00 Vaišės, arbatos gėrimas, rankdarbių turgelis.

18.00 – 18.30 Ketinimų ritualas.

18.30 – 19.30 Gongų maudynės.

19.30 – 21.00 Pašnekesiai, arbata, pasibuvimas, Advento burtai.

Advento Gongų maudynių kaina 20 GBP.  Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija tel.: 07415659967 (Birutė) arba el. paštu: ecoethno.london@gmail.com.

Mokėti galima atvykus arba iš anksto pavedimu:  http://www.ecoethno.co.uk/product/sound-therapy-meditation-gong-bath-10th-december-6-00-p-m-at-the-koorana-centre/

 

 

 

Facebook Comments Box

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.