Jakucionyte.lt

Home Renginiai Renginiai

Renginiai

Balandžio 30 – gegužės 3 d. Trakų rajone įsikūrusioje stovyklavietėje „Gervių lizdas“ vyks sakralinių sijonų siuvimo, šokių, holistinės pirties, obelų ir ąžuolų sodinimo, moteriškų praktikų, paskaitų stovykla „Sijonuota laukinė“ Daugiau informacijos FB renginyje: Sijonuota laukinė – stovykla moterims Gervių lizde
Vyksta registracija į 2020 m. Gervinių vaikų stovyklas!!!

MERGAIČIŲ pamaina. Birželio 21 d. – 27 d. (8 – 16 m. mergaitėms)
Tai mergaitiško švelnumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių stovykla mergaitėms. Ši stovykla yra apie seserystę, viena kitos palaikymą, apie skirtingas moteriškumo tradicijas kitose šalyse.

TEATRO pamaina. Liepos 5 d. – 11 d. (8 – 16 m. vaikams)
Mes žinome daug būdų kaip naudojant Teatro terapiją atverti net ir pačius sudėtingiausius vaikus, kad jie pasijustų saugūs, reikalingi, svarbūs, drąsūs, mylimi ir suprasti. Šioje pamainoje statomas muzikinis performansas, kuris vyks liepos 11 d.

VYŠNIŲ pamaina. Liepos 13 d. – 18 d. (8 – 12 metų mergaitėms)
Ši pamaina skirta 8 – 12 metų mergaitėms. Joje bus max 20 dalyvių, kurios dar žaidžia su lėlėmis ir vienaragiais, myli pūstus sijonus ir yra labai mergaitiškos, švelnios, gražios, kaip vyšnios ant torto. Šios pamainos pagrindinė vadovė Jonė.

ŽIEDŲ/AMATŲ pamaina. Liepos 19 d. – 25 d. (8 – 16 m. vaikams)
Tai amatus ir rankdarbius mėgstantiems stovykla. Joje lipdom, veriam, neriam, kalam, statom, drebiam iš molio.

DRAUGŲ pamaina. Rugpjūčio 2 d. – 8 d. (8 – 16 m. vaikams)
Tai pati keisčiausia, giliausia, įdomiausia mūsų stovyklos pamaina, kurioje programa vyksta pagal susirinkusių vaikų poreikius. Šioje pamainoje daug vaikų iš skirtingų šalių ir kalbame skirtingomis kalbomis.

ĄŽUOLŲ pamaina. Rugpjūčio 16 d. – 22 d. (8 – 16 m. vaikams)
Šioje pamainoje programa vyksta dviem linijom: lietuviškų šokių, dainų, tradicijų, amatų ir mokymosi statyti namus: medyje, drėbti iš molio, dirbti su medžiu.

Stovyklos vyksta Trakų rajone, Vaikų ir jaunimo edukacijoms skirtoje stovyklavietėje “Gervių lizdas”. Dalyvių amžius 8 – 16 metų. Pamainose dalyvauja iki 40 dalyvių ir 8 – 10 vadovų.  Stovyklos kaina 270 eurų.

Facebook Comments Box

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.