Nori savanoriauti?

Kviečiame Tave į nuostabų savaitės, o gal dviejų ar net trijų,nuotykį – savanorystę Gervinių vaikų stovyklose! Gervinių stovyklos vaikams pagrįstos Birutės Jakučionytės daugiamete patirtimi dirbant su vaikais, organizuojant vaikiškus renginius, Amatų stovyklas, auginant keturis sūnus. 

Šioje savanorystėje išplėsi savo galimybių ribas, pasipildysi patyrimais ir psichologinėmis žiniomis apie santykius, vaikus, komandą, patirsi visiško išsisėmimo ir prisipildymo iš naujo jausmą, ne kartą lipsi per savo įsitikinimus ir rasi savyje neišmatuojamus resursų klodus.

2018 metų vasarą nuo birželio 17d. iki rugpjūčio 17d. vyks netgi keturios Gervinių stovyklos pamainos, tradiciškai stovykla įsikurs Trakų rajone.

Jeigu tave vilioja ši savanorytės patirtis, prašome užpildyti šią anketą: SAVANORIO ANKETA 

Nuoširdžiai dėkoju už sugaištą savo brangų laiką, pildant šią anketą, taip pat sveikinu su ketinimu savanoriauti.

Iš anksto džiaugiuosi galėsianti susitikti ir apsikabinti gyvai. Ne tik apsikabinti, bet ir drauge nuveikti didelį darbą, būti savaitę drauge, atverti savo širdis naujiems patyrimams ir išgyvenimams, keistis ir dalintis tuo, ką turime savyje geriausio, tarnauti kitiems.

Atsakysiu kiekvienam, užpildžiusiam anketą, ir asmeniškai pranešiu apie tolimesnių veiksmų eigą.

Prieš stovyklas norėsiu susitikti su kiekvienu atrinktu kandidatu „gyvai“ arba per internetininį video.

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos apie stovyklas, drąsiai rašykite laišką el. paštu: birute.jakucionyte@gmail.com arba susiraskite mane Feisbuke: Birute Jakucionyte (asmeninis) Jakucionyte.lt (darbinis), arba skambinkite tel.: 8 618 12181

 
Facebook Comments