Nori savanoriauti?

Kviečiu Tave į nuostabų savaitės, o gal dviejų ar net trijų, nuotykį – savanorystę “Gervių lizde” – Gervinių vaikų stovyklose ar stovyklavietės įrengime, priežiūroje. Galimos įvairios savanoriavimo ar bendradarbiavimo pozicijos:

  1. Savanorystė stovyklavietės įrengime ir tam skirtose talkose
  2. Savanorystė stovyklavietės priežiūroje ar joje vykstančiuose renginiuose
  3. Savanoriavimas Gervinių vaikų stovyklose

Šioje savanorystėje išplėsi savo galimybių ribas, pasipildysi patyrimais ir psichologinėmis žiniomis apie santykius, vaikus, komandą, patirsi visiško išsisėmimo ir prisipildymo iš naujo jausmą, ne kartą lipsi per savo įsitikinimus ir rasi savyje neišmatuojamus resursų klodus.

Visi 2020 metų renginiai, talkos, savanoriavimo galimybės yra aprašytos štai čia: Savanoriauju “Gervių lizde” 2020

Jeigu tave vilioja ši savanorytės patirtis, jeigu turi klausimų, nori gauti daugiau informacijos, drąsiai rašyk laišką el. paštu: birute.jakucionyte@gmail.com arba susirask mane Feisbuke: Birute Jakucionyte (asmeninis) Jakucionyte.lt (darbinis), arba skambink tel.: 8 618 12181

 “Gervių lizdas“ yra dalis socialinės iniciatyvos„ EKODAIKTAI.LT“, kurią organizuoja ne pelno siekianti organizacija VšĮ „Draugiški šeimai“. Iniciatyvos tikslas – šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, naudoti ekologiškas priemones, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių paslaugų naudą.  Šios iniciatyvos veiklos kryptys yra pažintinio ir eko turizmo skatinimas, sveikos gyvensenos, ugdomųjų/patyriminių renginių, stovyklų vaikams, seminarų organizavimas, ekologiškų priemonių bei žaislų naudojimas, sveiko maisto vartojimas, kūrybingumo ir inovacijų skatinimas versle. Plačiau galite paskaityti www.ekodaiktai.lt.

Kviečiame paremti iniciatyvą, pervedant bet kokią sumą arba 2% į VšĮ Draugiški šeimai (įm.k. 302307136) sąskaitą LT077300010114213065. Gyvenantiems užsienyje Paypal ecoethno.london@gmail.com

Facebook Comments