Jakucionyte.lt

Home Renginiai Vakarų Sasekse 106. Sausio 14 dieną Vakarų Sasekse, Ardingly vyks Sąmoningumo diena

106. Sausio 14 dieną Vakarų Sasekse, Ardingly vyks Sąmoningumo diena

0
106. Sausio 14 dieną Vakarų Sasekse, Ardingly vyks Sąmoningumo diena

Kaskart į mano organizuojamus renginius renkasi vis didesnė sąmoningų lietuvaičių bendruomenė. Džiaugiuosi gruodžio 10 d. įvykusiu Advento vakaru ir kviečiu į kitą renginį – Sąmoningumo dieną, kuri vyks sausio 14 dieną.

 Advento vakaro metu apėmęs bendrystės jausmas, visų mūsų noras prisiliesti prie savo šaknų, Advento dainų dainavimas, naminė duona su lietuvišku medum ir žolelių arbata – kaip koks sapnas… Esu absoliučiai dėkinga Visatai už galimybę visa tai sukurti aplink save. Visi susirinkę buvo tokie laimingi, tokie savi vienas kitam, kaip broliai ir seserys… nesibaigiančio gerumo patirtis ir aš labai labai dėkoju tiems, kurie buvo drauge. Dėkoju jiems už tai, kad ne man vienai tai svarbu. Dėkoju, kad susirenka lietuvių bendruomenė Anglijoje ne dėl dešros ir alaus. Ypatinga mano padėka Inesai Domracevaitei, kuri  per kiekvienas Gongų maudynes gieda angelo balsu.

Nuoširdžiai kviečiu atvykti visus, kuriems rūpi santykiai su vaikais, savo antra puse, kurie siekia tapti ramesni, laimingesni, nori pasisemti naujų žinių, atsipalaiduoti, gauti įkvėpimo savo kasdieniam gyvenimui. Renginys bus trijų dalių ir vyks visą dieną: pradėsime su kvėpavimo, vadinamo, rebefingo sesija. Vėliau seminarą apie penkias meilės kalbas praves iš Prancūzijos atskrisianti lektorė Aurima Dilienė, o vakare vyks jau tradicija tapusios Gongų maudynės.

11 – 12 val.

Sąmoningo kvėpavimo sesija su Ričardu Strikuliu

Rebefingo vedantysis Ričardas Strikulis (Dumaz), kompozitorius, elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas.  pasakoja apie savo patirtį: “Vienas didžiausių postūmių keliauti dvasiniu keliu buvo į rankas papuolusi Martyno Driuko knyga “Hipnozė.” Pradėjau domėtis įvairiomis dvasinėmis kryptimis, kol galų gale apsistojau ties Kryja joga ir Antropoteosofija. Po daugybės Rebefingo kvėpavimų nusprendžiau, kad ir aš galiu vesti Rebefingą ir taip padėti kitiems. Baigiau CKG instruktoriaus (rebeferio) kursus pas Martyną Driuką ir pradėjau vesti Rebefingo užsiėmimus Londone ir Readinge. Kaip jogas ar dvasinis ieškotojas esu ryžtingas ir gana griežtas pats sau, todėl tai galima pajusti ir per mano vedamas sesijas – stengiuosi žmones vesti gilyn ir gilyn į save su ryžtu, pasitikėjimu ir vidine jėga.”

Rebefingas, kitaip vadimas cirkuliariniu ar sąmoningu kvėpavimu, yra vakarietiška pranajogos forma tinkanti tiek pažengusiems, tiek pradedantiems. Šios paprastos, bet itin efektyvios technikos pagalba galima pašalinti užsistovėjusias emocijas, įvairias priklausomybes, ligų priežastis, ko pasekoje gali sukilti sąmoningumas, meilė gyvenimui, emocinis balansas ir bendra sveikata.

 13 – 17.00 val. Psichoterapeutės Aurimos Dilienės seminaras-paskaita „Penkios meilės kalbos“

 Lektorė Aurima Dilienė – šiuo metu Prancūzijoje gyvenanti profesionali šeimos konsultantė, turinti daugiametę patirtį gydytoja psichoterapeutė, septynių vaikų mama. Savo darbe naudoja keturių podiplominių psichoterapijos studijų suteiktas žinias: Tranzakcinės Analizės, Individualiosios (Adlerio) psichologijos, Visbadeno Akademijos pozityviosios psichoanalitinės psichoterapijos, Šeimos ir porų santykių konsultavimo, taip pat praktinės Trečiojo tūkstantmečio psichologijos.

Aurima Dilienė pasakoja: „Nuoširdžiai su meile dalinuosi savo asmenine dvidešimt penkerių metų santuokinio gyvenimo patirtimi, su vyru Vaidotu auginame septynis vaikus. Pagrindinis mano siekis – įkvėpti kiekvieną iš Jūsų norui pažinti save ir pamilti su visomis „neigiamomis“ savybėmis, tokiu būdu išlaisvinant energiją pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui. Tuomet netikėtai keičiasi ir Gyvenimo „dekoracijos“, artimiausia aplinka.  Į sausio 14 dieną vyksiantį seminarą „Penkios meilės kalbos“ ypatingai kviečiu tuos, kurie neranda bendros kalbos su artimaisiais ar aplinkiniais; trokšta harmoningų santykių; patiria sunkumų bendraujant su savo vaikais/paaugliais; svarsto apie skyrybas.“ Seminaro metu sužinosite:

  • Kas tai yra emocijų rezervuaras?
  • Kaip mylėti besąlygiškai?
  • Penki meilės priėmimo ir perdavimo būdai
  • Meilė įvairiais vaiko gyvenimo tarpsniais
  • Kaip atpažinti ir išmokti pagrindinę savo, sutuoktinio ar vaiko meilės kalbą?
  • Drausmė ir meilė

Plačiau apie seminarą

Kaip mylėti savo vaikus ir suprasti jų emocijas? Kokiais būdais rasti bendrą kalbą ir kurti harmoningus santykius šeimoje: su vaikais, su savo antrąją puse?

Žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su sutuoktiniu, paaugliu, ar jau suaugusiu vaiku, gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus. Tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą. Auginant vaikus mums suteikta galimybė išugdyti jų – ir savo paties – dvasinę gyvenimo pusę.

Meilė yra viso ko pamatas. Vaikų auklėjimas priklauso nuo meilės santykių tarp jo ir tėvų. Negerai, jeigu į vaiko meilės poreikį neatsakoma. Tik tas, kuris jaučiasi nuoširdžiai ir rūpestingai mylimas, leisis nesunkiai auklėjamas. Gal mes išties mylime savo vaiką, bet jeigu jis to nejaučia – jeigu nebendraujame su juo ta meilės kalba, kuri perduotų mūsų meilę, jis nesijaus mylimas.

Daugiau apie Aurimą Dilienę galite paskaityti jos tinklaraštyje www.aurimadiliene.com 

18 – 19 val. Birutė Jakučionytė gros “Gongų maudynes“.

 Birutė Jakučionytė – aktyvi visuomenės veikėja, renginių organizatorė, rašytoja, keturių vaikų mama jau daugiau nei dešimt metų einanti Garso keliu – groja gangais ir įvairiais archaiškais instrumentais.

Tai pirmas toks didelis, visos dienos renginys, kurį organizuoju Anglijoje. Labai džiaugiuosi, kad aplinkui mane susibūrė labai sąmoningų lietuvaičių bendruomenė ir galiu tokį renginį suorganizuoti – naujos žinios ir patirtys, bendradarbiavimas, dalinimasis patirtimi reikalingas mums visiems. Labai džiaugiuosi, kad Ričardas Strikulis sutiko pravesti sąmoningo kvėpavimo sesiją, o Aurima Dilienė skaityti paskaitos atskris net iš Prancūzijos. Su nekantrumu laukiu renginio. Gongų maudynės, kurias grosiu tą vakarą, bus kaip vyšnia ant nuostabios dienos torto. 

Gongų maudynių metu patogiai gulintys ant grindų dalyviai tarsi panardinami į įvairių garsų ir vibracijų jūrą.  Grojama su įvairiais archaiškais instrumentais, gongais, dainuojančiais dubenimis. Jie sukuria itin stiprų vibracinį garso lauką, tarsi apgaubia, švelniai masažuoja ir atpalaiduoja. Gongų maudynių dalyviai apie valandą klausosi, medituoja, miega, nes tai puiki priemonė pailsėti tiek fiziškai, tiek morališkai nuolat daug dirbantiems, pavargusiems, įsitempusiems.

Garso terapija gydymui naudojama nuo neatmenamų laikų, o šių laikų mokslininkai pagrindė jos poveikį ir naudą žmogaus sveikatai, ligų gydymui. Garso terapijos metu instrumentų garsais siekiame ne tik sugrąžinti sveikatą, pusiausvyrą, harmoniją, bet tai ir puikus asmeninio augimo metodas, kuris išlaisvina žmogų iš jo sąlygotumų, žadina jo kūrybiškumą. Buvimas garsuose ramina, atpalaiduoja, regeneruoja, o jei reikia – įžeminą, sucentruoja.

Renginio programa:

10.30 – 11.00 Dalyvių registracija.

11.00 – 12.30 Sąmoningo kvėpavimo sesija.

12.30 – 13.00 Pertrauka. Arbata, kava.

13.00 – 14.45 Seminaras “Penkios meilės kalbos“ I dalis

14.45 – 15.20 Pertrauka. Pietūs.

15.20 – 17.30 Seminaras “Penkios meilės kalbos“ II dalis

17.30 – 18.00 Pertrauka, užkandžiai, pasirengimas Gongų maudynėms. 

18.00 – 19.00 Gongų maudynės.

19.00 – 20.00 Pašnekesiai, arbata, renginio aptarimas.

Sąmoningumo dienos kainoraštis:

  1. Visos dienos paketas – £45 ( į kainą įskaičiuota trys užsiėmimai, dvi kavos pertraukėlės ir užkandžiai, pietūs)
  2. Sąmoningo kvėpavimo sesija + seminaras “Penkios meilės kalbos“ £30 (į kainą įskaičiuota du užsiėmimai, viena kavos pertraukėlė ir užkandžiai, pietūs)
  3. Gongų maudynės – £20

Sumokėti už visą dieną galite čia: Pilnas apmokėjimas už Sąmoningumo dieną.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija tel.: 07415659967 (Birutė) arba el. paštu: ecoethno.london@gmail.com. Registracija į renginį bus patvirtinta tik atlikus £20 avasinį apmokėjimą. Tai galite padaryti čia: Avansas už Sąmoningumo dieną.

Sąmoningumo diena vyks Sausio 14 d. Koorana Centre, Street Lane, Ardingly, West Sussex RH17 6UB

 

Facebook Comments Box

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Užsiprenumeruoti naujienlaiškį

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Jakucionyte.lt naudos jūsų pateiktą informaciją siunčiant naujienlaiškius ir su trečiaisiais asmenimis informacija nesidalins.