Knygos

“Moteris iš raudonos Audi” 2014 m. 
“Mano karūna nematoma” 2016 m. 
Abi šios aktyvios moters parašytas knygas sunku priskirti kokiai nors kategorijai ar žanrui. Apie tokias knygas nekalba kritikai, jų neapdovanoja premijomis, nereklamuoja madingi žurnalai, tačiau jos keliauja iš rankų į rankas lyg būtų uždraustos. Apie B. Jakučionytės gyvenimo istoriją šnabždasi draugės, dukros ir mamos, diskutuojama susiėjimuose ir slaptose internetinės grupėse, nes  knygose daug kas atpažįsta save.
Knygas redagavusi Lina Tamuk sako: “Jau pirmoji Birutės knyga „Moteris iš raudonos Audi“ buvo skausmingai atvira, apnuoginanti sielą iki pat šerdies. “Mano karūna nematoma”, pirmosios knygos tęsinys, glumins ar netgi šokiruos, pykdys. Ją skaitant skaudės, nes nori nenori su pagrindine heroje teks viską pereiti kartu. Kentėti, abejoti, ieškoti atsakymų ir tuo pačiu gyti.”
“Antroji Birutės knyga“Mano karūna nematoma“ – apie kiekvieną, patyrusį fizinį ir psichologinį smurtą. Manau, kad apie TAI reikia rašyti. Reikia kalbėti ir netgi rėkti, kad tie šimtai, tūkstančiai skriaustų vaikų ir vis dar tebeskriaudžiamų moterų prabustų. Kad žinotų, jog JIE GALI išsivaduoti iš visą gyvenimą lydinčio baimės ir kaltės jausmo.” – teigia Psichologijos studijos “Menas Būti” įkūrėja, psichologė-psichoterapeutė Alicija Eiliakas.
2 ŽINGSNIAI NORINTIEMS INTERNETU ĮSIGYTI KNYGAS:
1. Padarote bankinį pavedimą į VšĮ “Draugiški šeimai” Įm.kodas: 302307136, AB Swedbankas, sąsk. Nr. LT077300010114213065. Vienos knygos kaina  12 EUR. Perkant abi knygas kaina 20 EUR. Siuntimo išlaidos: Lietuvoje – 3 EUR, Europos Sąjungoje – 6 EUR, ne Europos Sąjungoje – 15 EUR.
Jeigu gyvenate UK, galite gauti knygą su autografu. Ją galima nusipirkti paspaudus šią nuorodą EcoEthno – B. Jakucionytes knygos gyvenantiems UK
2. Užpildote žemiau esančią anketą. Man svarbu žinoti, kokiu adresu išsiųsti knygą.

[contact-form-7 id=”3375″ title=”Uzsakyti knyga”]

Facebook Comments