Vyšnių pamaina

VYKSTA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į 2020 GERVINIŲ STOVYKLAS!!!

VYŠNIŲ pamaina. Liepos 13 d. – 18 d.

Tai naujai formuojama pamaina, skirta 8 – 12 metų mergaitėms. Ji trumpesnė (6 dienų) ir mažesnė (max 20 dalyvių), nei kitos Gervinių stovyklų pamainos. Ši pamaina skirta mergaitėms, kurios dar žaidžia su lėlėmis ir vienaragiais, myli pūstus sijonus ir yra labai mergaitiškos, švelnios, gražios, kaip vyšnios ant torto. Ši pamaina nedidelė todėl, kad galėtume skirti kiekvienai vyšnaitei pakankamai dėmesio ir trumpesnė todėl, kad greičiausiai tai bus pirmoji stovykla, kai išvažiuoji savaitei be mamos ir tėčio. 

Vyšnių pamainoje vyks didžiosios dirbtuvės: Savo kvepalų kūrimo dirbtuvės su “Gamtos stebuklais” iš Marijampolės; Spalvotų gėlių vainikų dirbtuvės; Natūralaus bičių vaško dirbtuvės senoviniu būdu (vedančioji Onutė Drobelienė iš Margionių, Varėnos raj.) ir mažosios: lėlyčių kūrimo, dekupažo, karolių vėrimo, Svajonių gaudyklių ir kt. 

Šios pamainos pagrindinė vadovė švelnioji, ramioji, kūrybiškoji, sertifikuota jogos mokytoja Jonė Kazakevičiūtė (UK). 

FB renginys: V Y Š N I Ų stovykla Gervių lizde 2020

Stovyklos kaina 270 eurų. Nuolatiniams Gervinių stovyklų dalyviams, vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida. 

Daugiau informacijos apie Gervinių stovyklas rasite čia: http://www.jakucionyte.lt/stovyklos-vaikams/

  REGISTRACIJOS Į 2020 GERVINIŲ STOVYKLĄ ANKETA
Facebook Comments