Programa

Vyksta registracija į Gervinių vaikų stovyklas!!!
Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams – judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
Vienos iš stovyklos dienų programa:
8.30 Rytinė mankšta. Joga. Šokiai
9.00 Pusryčiai
9.30 – 14.00 Rankdrabiai, amatų dirbtuvės. Dažniausiai dvi vienu metu, pagal vaikų amžių ar lytį. Maudynės, futbolas, krepšinis, judrūs žaidimai.
12.00 Lengvi užkandžiai: švieži vaisiai, uogos ar daržovės.
14.00 Pietūs
15.00 – 19.00 Dirbtuvės. Knygų gamyba.  Maudynės, judrūs žaimai.
17.00 Lengvi užkandžiai: daržovės, sumuštinis.
19.00 Vakarienė
20.00 Vakarinis ratas. Balsavimas
21.00 Vaikų migdymas – dainos, pasakos, prausimasis, kasvakarinis apžiūrėjimas nuo erkių ir t.t.
22.00 – 00.00 Vadovų susirinkimas. Slaptas vakarinis pasisėdėjimas prie laužo arba filmas tiems, kam virš 12. 
Kiekvienos dienos programa šiek tiek skirsis, nes vyks Dieninis ir Naktininis žygiai, Gongų maudynės, spektaklio statymas ar filmo filmavimas. Šiek tiek kitokia programa vyks I – oje pamainoje – Mergaičių stovykloje. Detalią savo stovyklos programą, reikiamų stovyklai daiktų sąrašą gaus kiekvienas stovyklautojas mažiausiai dvi savaites prieš savo stovyklos pamainą.  
I pamaina  – birželio 17d. 17 val. – 23d. 12 val. Mergaičių stovykla.
Tai mergaitiško švelnumo, moteriškumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių,moterų ratelių ir pašnekesių apie pačius slapčiausius dalykus stovykla mergaitėms. Ši stovykla yra apie seserystę, viena kitos palaikymą, apie skirtingas moteriškumo tradicijas kitose šalyse. Kokios mergaitės, moterys yra ir ką jos veikia, kaip puošiasi Amerikos indėnų gentyse, Indijoje, Havajuose? Keliausime per šalis, gaminsime jų rankdarbius ir papuošalus, siūsime rūbus, puošimės, darysime grožio procedūras, mokysimės šokti tų šalių šokius. Siūsime Hula sijonus, piešimės su chna, darysime gėlių mandalas ir veidelius prausime pienu.
II pamaina – liepos 1d. 17 val. – 7d. 12 val.
III pamaina – liepos 15d. 17 val. – 21d. 12 val.
IV pamaina – rugpjūčio 5 d. 17 val. – 12 d. 12 val. Amatų stovykla (Išparduota) 
 REGISTRACIJOS Į GERVINIŲ STOVYKLĄ ANKETA
Facebook Comments
Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.