Vyksta registracija į Gervinių vaikų stovyklas!!!

Gervinių stovyklos vaikams – įsimintinas ir gyvenimą keičiantis nuotykis.
Šių stovyklų tikslas – kelti vaikų sąmoningumą, puoselėti teigiamas charakterio sąvybes ir pozityvumą, gerinti santykius su kitais žmonėmis, ypač tėvais, atskleisti kiekvieno vaiko talentus, gebėjimus, praplėsti jo galimybių ribas, nugalėti baimes ir psichologinius barjerus. Gervinių stovyklose visam gyvenimui tampa draugais!
Ką turėtumėt žinoti prieš registruodami savo vaikus į stovyklą?
  1. Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams – judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
  2. Stovyklos metu vyksta daug menų terapijos žaidimų, užduočių, o vadovų kasdienių susirinkimų metų analizuojama kiekvieno vaiko individuli situacija, sprendžiama kaip jį geriausia palaikyti, paskatinti.
  3. Gervinių stovyklos vaikams pagrįstos Birutės Jakučionytės pedagoginiu išsilavinimu ir daugiau nei dvidešimt metų kaupta patirtimi dirbant su vaikais, organizuojant vaikiškus renginius, Paršelių klubą (“Ritos smuklė”), Ežiukų dryžiukų klubą (PLC “Panorama”), Amatų stovyklas, auginant keturis sūnus.
  4. Į stovyklą priimami vaikai nuo 9 iki 16 metų. Jeigu važiuoja keli tos pačios šeimos vaikai, kartais daromos išimtys ir 7 – 8 metų vaikams.
2018 metų vasarą vyks 4 pamainos Gervinių stovyklos:
I pamaina  – birželio 17d. 17 val. – 23d. 12 val. Mergaičių stovykla. Daugiau informacijos FB renginyje: Gervinių stovykla mergaitėms
II pamaina – liepos 1d. 17 val. – 7d. 12 val. Specializuota Teatro meno ir žaidimų stovykla. Daugiau infomacijos FB renginyje: Gervinių vaikų stovykla II pamaina. Teatro meno ir žaidimo
III pamaina – liepos 15d. 17 val. – 21d. 12 val.
IV pamaina – rugpjūčio 5 d. 17 val. – 12 d. 12 val. Amatų stovykla (Išparduota)
5. Gervinių stovykla vyks Trakų rajone, kaimo turizmo sodyboje Gervių takas.
6. Stovyklos kaina 200 eurų. Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.
7. Gervinių stovyklos programą galite pažiūrėti čia: Gervinių stovyklos progarama
Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

REGISTRACIJOS Į GERVINIŲ STOVYKLĄ ANKETA

 

Facebook Comments
SHARE
Previous articleApie mane
Next articleRenginiai

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.