Artimiausi renginiai

ŠVIESOS GONGŲ MAUDYNĖS VILNIUJE GEGUŽĖS 24 D. 19.00

Šviesos Gongų maudynės – tai daug skirtingų garsų, vibracijų ir balsų, šiek tiek mistikos ir paslaptingumo, žvakių šviesos ir kvapnių smilkalų. Švelnus barškučio ar kadagio šluotelės garsas su paslaptingu “Tiriririririraaa” nuneš jus į vietą, kurioje kažkada jau buvom visi susitikę – į vietą, kurioje visa esybe jauti, kad visa yra viena, kad pats esi kažko vieno didelio dalis, kad mes visi sujungti nematomais saitais. Pasimėgaukime tuo buvimu drauge.
Kaip pasiruošti Šviesos Gongų maudynėms?
Prašome atvykti 10-15 minučių prieš seansą, t.y. 18.30. Jam prasidėjus, durys užrakinamos.
Proceso metu gulėsite ant grindų.
Verta atsinešti kojines. Kilimėliais, pledais ir pagalvėmis aprūpiname, bet galima atsinešti savo – bus minkščiau ir maloniau.
Seanso metu patiriama ypatinga kūno ir sielos būsena, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to reikia užsikloti.
Maudynės Gongų garsuose truks apie valandą, tačiau bendra proceso trukmė priklausys nuo
 grupės (po proceso kalbamės, geriame arbatą, o kartais drauge dainuojame)
Kviečiame į šią nuostabią kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!

Dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija – parašykite žinutę +370 618 12181 arba el. paštu: birute.jakucionyte@gmail.com, nurodydami savo vardą, pavardę, el.paštą ir telefoną. Renginys vyks Psichologijos studijoje “Menas būti”, Krivių g. 5/Baltų skg. 12.

Atsidėkojimo mokestis – 15 eurų.
Galima susimokėti atvykus, tačiau jeigu norite užsitikrinti vietą renginyje, kviečiu sumokėti iš anksto į VšĮ „Draugiški šeimai“ sąskaitą LT077300010114213065, mokėjimo paskirtyje nurodant „Gongų maudynės“.

 

Facebook Comments