Home Registracija

Registracija

REGISTRACIJOS FORMA ĄŽUOLŲ PAMAINAI:

Jūsų vardas, pavardė (būtina užpildyti)

Vaiko vardas pavardė, gimimo data (būtina užpildyti)

Adresas (būtina užpildyti)

Jūsų asmeninis FB (jeigu turite)

Telefonas (būtina užpildyti)

El. paštas (būtina užpildyti)

Pasirinkite stovyklos pamainą, kurioje dalyvausite?

Pastabos, dedikacija

Prikabinti pavedimo kopiją

Stovyklos kaina 250 eurų (£240). Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida. Apmokėjimą už stovyklą galima padaryti į: (gyvenantiems UK) EcoEthno Ltd sąskaitą 40 06 30 92696541 HSBC bankas arba Paypal email.: ecoethno.london@gmail.com, arba Vš Į Draugiški šeimai, Įm. k. 302307136, sąskaitą LT 077300010114213065. Pavedime nurodykite „Gervinių stovykla“

“Gervių lizde” vyks penkios vaikų stovyklų pamainos: 

Birželio 23 – 29 d. Mergaičių pamaina.
Liepos 7 – 13 d.Teatro pamaina.
Liepos 21 – 27 d. Žiedų/amatų pamaina. 
Rugpjūčio 4 – 10 d. Draugų pamaina.
Pažengusiems, t.y. vaikams, kurie yra buvę nors vienoje Gervinių stovyklos pamainoje. Šioje pamainoje vaikams virš šešiolikos metų vyks speciali, tik savaitgalio programa, nes daug kam iš kasmet dalyvaujančių jau bus virš šešiolikos, atvažiuoti ir su draugais pasimatyti nori, o stovyklos yra iki šešiolikos metų vaikams. Todėl organizuojamas spec savaitgalis kam virš šešiolikos rugpjūčio 9 – 11 d. 
Rugpjūčio 18 – 24 d. Ąžuolų pamaina. Tai nauja pamaina, orentuota į UK lietuvių vaikus. Daug kas prašėsi į stovyklą rugpjūčio mėnesį, todėl kuriame dar vieną pamainą. 
Vadovų mokymai birželio 7 – 9 d. 
Draugų gongų naktis birželio 8 d.
Tai dar vienas pokytis kitai vasarai. Šią naktį pradėjome daryti prieš šešis metus ir ji vyko birželio pradžioje. Po to dėl emigracijos ir Amatų stovyklos nukėliau ją į rugpjūtį, o kitais metais vėl gražinsime atgal – į pirminę vietą ir pirminį laiką, t.y. birželio pradžią – 8 dieną. Draugų gongų naktimi tarsi pašventinsim ar atidarysim naują vaikų vasaros stovyklavietę „Gervių lizdas” ir pradėsim visos vasaros renginių sezoną.

Registracija į kitas stovyklos pamainas prasidės 2019 m. vasario 1 d. Pirmame registracijos etape (vasario 1 d. – kovo 1 d.) suteikiama pirmumo galimybė užsiregistruoti tiems vaikams, kurie jau dalyvavo Gervinių stovyklose ir yra stovyklautojų sąraše. II – jame Registracijos etape (nuo kovo 2 d. ) pardavimui paskelbiamos likusios vietos (jeigu tokių vietų yra). 

Jeigu norite, kad jūsų vaikas pirmumo tvarka būtų įtrauktas į laukiančių sąrašą, parašykite laišką birute.jakucionyte@gmail.com 

 

 

 
Facebook Comments
Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.