Home Registracija

Registracija

VIETŲ LIKO TIK ĄŽUOLŲ PAMAINOJE! 

 

Jūsų vardas, pavardė (būtina užpildyti)

Vaiko vardas pavardė, gimimo data (būtina užpildyti)

Adresas (būtina užpildyti)

Jūsų asmeninis FB (jeigu turite)

Telefonas (būtina užpildyti)

El. paštas (būtina užpildyti)

Pasirinkite stovyklos pamainą, kurioje dalyvausite?

Pastabos, dedikacija

Prikabinti pavedimo kopiją

Stovyklos kaina 250 eurų (£240). Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida. Apmokėjimą už stovyklą galima padaryti į: (gyvenantiems UK) EcoEthno Ltd sąskaitą 40 06 30 92696541 HSBC bankas arba Paypal email.: ecoethno.london@gmail.com, arba Vš Į Draugiški šeimai, Įm. k. 302307136, sąskaitą LT 077300010114213065. Pavedime nurodykite „Gervinių stovykla, pamaina“

“Gervių lizde” vyks penkios vaikų stovyklų pamainos: 

Birželio 23 – 29 d. Mergaičių pamaina.
Liepos 7 – 13 d. Teatro pamaina. (išparduota) 
Liepos 21 – 27 d. Žiedų/amatų pamaina. (išparduota)
Rugpjūčio 4 – 10 d. Draugų pamaina. (išparduota)
Pažengusiems, t.y. vaikams, kurie yra buvę nors vienoje Gervinių stovyklos pamainoje. Šioje pamainoje vaikams virš šešiolikos metų vyks speciali, tik savaitgalio programa, nes daug kam iš kasmet dalyvaujančių jau bus virš šešiolikos, atvažiuoti ir su draugais pasimatyti nori, o stovyklos yra iki šešiolikos metų vaikams. Todėl organizuojamas spec savaitgalis kam virš šešiolikos rugpjūčio 9 – 11 d. 
Rugpjūčio 18 – 24 d. Ąžuolų pamaina. DAR YRA VIETŲ!!!! Tai nauja pamaina, orentuota į užsienyje gyvenančių lietuvių vaikus, bet puikiai tinka ir gyvenantiems Lietuvoje!  Daug kas prašėsi į stovyklą rugpjūčio mėnesį, todėl kuriame dar vieną pamainą. 
Vadovų mokymai birželio 7 – 9 d. 
Draugų gongų naktis birželio 8 d.
 Tai dar vienas pokytis kitai vasarai. Šią naktį pradėjome daryti prieš šešis metus ir ji vyko birželio pradžioje. Po to dėl emigracijos ir Amatų stovyklos nukėliau ją į rugpjūtį, o kitais metais vėl gražinsime atgal – į pirminę vietą ir pirminį laiką, t.y. birželio pradžią – 8 dieną. Draugų gongų naktimi tarsi pašventinsim ar atidarysim naują vaikų vasaros stovyklavietę „Gervių lizdas” ir pradėsim visos vasaros renginių sezoną.

Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181 arba email: birute.jakucionyte@gmail.com

 

 
Facebook Comments
Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.