Home Kalendorius

Kalendorius

2019 metų vasarą „Gervių lizde” vyks penkios vaikų stovyklų pamainos: 

Birželio 23 – 29 d. Mergaičių pamaina.
Liepos 7 – 13 d.Teatro pamaina.
Liepos 21 – 27 d. Žiedų/Amatų pamaina. 
Rugpjūčio 4 – 10 d. Draugų pamaina.
 Pažengusiems, t.y. vaikams, kurie yra buvę nors vienoje Gervinių stovyklos pamainoje. Šioje pamainoje vaikams virš šešiolikos metų vyks speciali, tik savaitgalio programa, nes daug kam iš kasmet dalyvaujančių jau bus virš šešiolikos, atvažiuoti ir su draugais pasimatyti nori, o stovyklos yra iki šešiolikos metų vaikams. Todėl organizuojamas spec savaitgalis kam virš šešiolikos rugpjūčio 9 – 11 d. 
Rugpjūčio 18 – 24 d. Ąžuolų pamaina. Tai nauja pamaina, orentuota į UK lietuvių vaikus. Daug kas prašėsi į stovyklą rugpjūčio mėnesį, todėl kuriame dar vieną pamainą. 
Vadovų mokymai birželio 7 – 9 d. 
Draugų gongų naktis birželio 8 d.
 Tai dar vienas pokytis kitai vasarai. Šią naktį pradėjome daryti prieš šešis metus ir ji vyko birželio pradžioje. Po to dėl emigracijos ir Amatų stovyklos nukėliau ją į rugpjūtį, o kitais metais vėl gražinsime atgal – į pirminę vietą ir pirminį laiką, t.y. birželio pradžią – 8 dieną. Draugų gongų naktimi tarsi pašventinsim ar atidarysim naują vaikų vasaros stovyklavietę „Gervių lizdas” ir pradėsim visos vasaros renginių sezoną.

Jeigu norite gauti informaciją apie registracijos pradžią anksčiau, nei ji bus paskelbta internete, parašykite laišką birute.jakucionyte@gmail.com ir jūsų vaikas bus įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą. 

Facebook Comments
Please wait...

Užsiprenumeruokite

Mūsų naujienlaiškį.