Draugų gongų naktis

 

 

 

APGAILESTAUJAME, TAČIAU AŠTUONIS METUS VYKUSI DRAUGŲ GONGŲ NAKTIS GERVINIUOSE DARO PERTRAUKĄ IR 2020M NEBEVYKS.

Tradicinė, aštuntoji Draugų Gongų naktis Gerviniuose vyko Birželio 8 d., šeštadienį, 19 – 9 val.

Jau aštuntą kartą kviečiame savo draugus ir draugų draugus, visus geros valios žmones į mistišką draugystės garso ir vibracijų sanbūrį per nakt. Ši Gongų naktis vyksta Gerviniuose, rašytojos ir aktyvios visuomenės veikėjos B. Jakučionytės sodyboje “Gervių lizdas” (Ekodaiktai). Sodyboje 2018 rudenį buvo pasėta 10000 gilių ir suformuoti meditacijoms ir įsikrovimui skirti penki ąžuolo lapai: Atvirumo, Meilės, Išminties, Kūrybos ir Ramybės.

Šiemet naktis vyks vasaros pradžioje, birželio 8 d. ir šis renginys yra skirtas atidaryti, palaiminti, padėkoti Visatai ir Gaia už naujai sukurtą vaikų ir jaunimo edukacijoms skirtą erdvę “Gervių lizdas”.

Draugų Gongų naktyje sukuriamas ypatingas visų dalyvių ryšys ir draugystė, patiriama labai stipri energetika ir aukštos vibracijos. Renginį organizuoja du gerai žinomi Gongų meistrai – Vyrenijus Andrijauskas (www.gongai.eu) ir Birutė Jakučionytė (www.jakucionyte.lt)

Gongų naktis – tai ypatingas muzikos ir darnios vibracijos renginys, trunkantis apie 8 – 9 val.

Tokią naktį, kuomet švelniai skamba taikos gongų virpesys, žmonės miega savo palapinėse, po tentais arba po atviru dangumi, klausosi gamtos šnaresių, bendrauja, stebi laužą, medituoja, stebi savo mintis, geria arbatą. Kiekvienas gali daryti tai, kas tuo metu atrodo yra jam svarbu ir reikalinga. Tokią naktį yra galimybė pabūti su savimi, suprasti ar gyveni taip, kaip nori, išplėsti savęs pažinimą, suvokti, ko norėtum, kur eini, ar esi laimingas šiame savo gyvenimo etape.

Draugų Gongų nakties kaina: suaugusiems – 30 eurai, vaikams iki 7 metų – nemokamai, vaikams iki 14 metų – 10 eurų. Šeimos bilietas (tėtis, mama ir visi jų vaikų) – 55 eurai

Jeigu turite finansinių sunkumų, tačiau jaučiat, kad Jums labai riekia būti Draugų Gongų naktyje, rašykit ekodaiktai@gmail.com ir mes tikrai rasime išeitį.

Vakarienei planuojamas suneštinis vaišių stalas. Arbata vaišinsime.

Gongų nakties dalyviai nakvoja savo atsivežtose palapinėse ir patys pasirūpina savo patogumu.  Tiems, kurie neturi palapinės yra galimybė nakvoti bendroje palapinėje.

Draugų Gongų nakties programa:

19.00 – 21.00 Registracija, palapinių įrengimas, bendra, suneštinė vakarienė.

22.00 val. Draugų Gongų nakties pradžios ceremonija prie laužo, Gaia kalnelio ir meditacija ąžuolų jaunuolyne ir penkiuose ąžuolo lapuose: Atvirumo, Meilės, Išminties, Kūrybos ir Ramybės.

23.00 val. Gongų koncertas / improvizacija.

00.00 – 7.30 val. Švelnūs gongų garsų prisilietimai.

8.00 – 9.00 Arbata ir pusryčių košė (vaišiname).

Tau ir visiems draugams gongų garsus kurs: Vyrenijus ir Ramunė Andrijauskai, Birutė Jakučionytė, Alicija ir Ričardas Eiliakai, Arturas Arti ir kt. Kviečiami visus Gongų meistrus prisijunti prie mūsų.

Būtina išankstinė registracija: info@gongai.eu, tel.: 8 687 57726 (Vyrenijus),  ekodaiktai@gmail.com, tel.: 8 618 12181 (Birutė)

Renginį organizuoja: www.gongai.eu, www.jakucionyte.lt, www.menasbuti.lt

Foto albumas iš 2018 Draugų Gongų nakties Gerviniuose: https://www.facebook.com/pg/gongai.vyrenijus/photos/?tab=album&album_id=309151929643561

Pinigus prašome pervesti į Vš Į Draugiški šeimai, Įm. k. 302307136, sąskaitą LT 077300010114213065. Pavedime nurodykite „Gongu naktis“
Užsienyje gyvenantys gali mokėti Paypal email.: ecoethno.london@gmail.com
Didžiojoje Britanijoje gyvenantys gali mokėti į EcoEthno Ltd sąskaitą 40 06 30 92696541 HSBC bankas. 
Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

 

Facebook Comments