Apie mane

Būk pasveikintas  mano  “namuose”!

Prisistatau. Esu Birutė Jakučionytė. Ekodaiktai.lt, EcoEthno.co.uk, Eziukuklubas.lt, konkurso “Kamštelių vajus” ir daugybės visokių kitokių dalykų sugalvotoja ir organizatorė. Nuo 2013 metų pradžios gyvenu Anglijoje  su keturiais savo sūnumis Kristupu Pijum (13), Bernardu (11), Kostu Marijonu (10) ir Teodoru (5). Su mumis drauge gyvena ir mano sesuo Rasa. Mes patys ir esam pagrindiniai visų šio dienoraščio  pasakojimų herojai.

Aš vis dar aktyviai dalyvauju Lietuvos gyvenime su savo visuomeninėmis veiklomis. Parašiau dvi knygas “Moteris iš raudonos Audi” ir jos tęsinį “Mano karūna nematoma”. 

Šiame dienoraštyje rašau apie savo asmenininį gyvenimą ir patirtį. Rašau  apie viską taip, kaip jaučiu ir matau. Ir mano rašliavos pagrįstos tik moteriška intuicija, širdimi ir asmenine patirtim, nepagrįstos jokiais moksliniais ar žurnalistiniais tyrimais. Priimkite tai su lengvu humoru.

Viską, apie ką rašysiu, tikrinsiu per tokią prizmę: Optimizmas, Meilė, Pozityvumas

Jūs galite palikti ir savo komentarą. Tik iš karto noriu pasakyti visiems piktiems internautams, kurių niekaip negaliu suprasti jau daug metų, kad varymas ant kitų už bet ką ir apie bet ką, tėra jūsų asmeninė, turbūt vaikystėje patirtų psichologinių traumų, pasekmė. Kito paaiškinimo neturiu. Ir nors dažnai jums norėsis mane apmėtyti akmenimis, badyti pirštais ir šiaip su žemėmis maišyti – čia jau jūsų dienoraščių temos – piktų ir šlykščių komentarų neviešinsiu. Jeigu norite parašyti komentarą, jis taip pat turi tikti nors vienam iš šių kriterijų: optimizmas, meilė ar pozityvumas.

Ačiū, kad užsukot.

Birutė

birute.jakucionyte@gmail.com

baneris